Jasmina
Jasmina
  3 maja 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Sztuczne rzęsy, często je zakładacie ? Czy może nie przepadacie za nimi ?
Na co dzień do noszenia czy tylko na jakieś okazje ?
Z jakiej firmy są w miarę tanie i dobre ?
Jaki klej do nich, tylko nie Inglot (jest do d... :and:) ?

Pozdrawiam, Jaś :**

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  4 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Sztuczne rzęsy, często je zakładacie ? Czy może nie przepadacie za nimi ?

Tylko na imprezy i to nie wszystkie.
Są mi obojętne, choć wyglądają uroczo z porządnym makijażem :tak:
cyrkierka
cyrkierka
  4 maja 2011

Nie miałam nigdy sztucznych rzęs, ale zastanawiam się nad nimi. Chciałabym na wesele koleżanki, gdzie będę świadkową.
Ciężko będzie mi je założyć samej, jeżeli nigdy wcześniej nie miałam ich w ręce?
Jak długo sie trzymają? Nie odpadają? Do czego się je przykleja, do rzęs, czy do powiek? Sztuczne są rzęsy i dolne i górne czy sama góra?

Będę wdzięczna za taki poradnik w pigułce :)

Jasmina
Jasmina
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężko będzie mi je założyć samej, jeżeli nigdy wcześniej nie miałam ich w ręce?

Na poczatku mogą być trudności, sama takie miałam, ale z czasem nabiera się wprawy ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak długo sie trzymają? Nie odpadają?

Jak mają dobry klej to nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Do czego się je przykleja, do rzęs, czy do powiek?

Do powiek.

Konto usunięte
Konto usunięte: Sztuczne są rzęsy i dolne i górne czy sama góra?

Są takie i takie, ale bardziej popularne te górne.
Jasmina
Jasmina
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: notorycznie noszę sztuczne ale jak masz swoje ładne rzęsy nie radzę tego psuć

Naturalnie mam długie, ale wiadomo te sztuczne dają większy efekt ;) Zakładam tylko od czasu do czasu.
cyrkierka
cyrkierka
  4 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Do powiek

A czy potem nie widać róznicy między nimi a naturalnymi? nie ma efektu "podwójnych rzes" ?:D

Czy moge je zdjąć w kazdym momencie, czy moze byc ze jeszcze beda sie za mocno trzymały i bede musiała je nosic?

Czy mozna je malowac, czy sa na tyle czarne i wyraziste ze juz nie?
Jasmina
Jasmina
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy potem nie widać róznicy między nimi a naturalnymi? nie ma efektu "podwójnych rzes" ?:D

Trzeba przykleić je tusz nad linią górnych rzęs. Dodatkowo wytuszować, wtedy nie będzie widac tak różnicy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy moge je zdjąć w kazdym momencie, czy moze byc ze jeszcze beda sie za mocno trzymały i bede musiała je nosic?

W każdym momencie można zdjąć ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mozna je malowac, czy sa na tyle czarne i wyraziste ze juz nie?

Ja zawsze maluje, wtedy są jeszcze dłuższe. Chyba lepiej malować nie widać wtedy tak różnicy miedzy swoimi a sztucznymi rzęsami.
cyrkierka
cyrkierka
  4 maja 2011

@Jasmina:
chyba jutro kupię i na piątkową imprezę spróbuję przykleić, żebym na weselu w czerwcu już na pewno umiała. :)
tylko jakie w końcu najlepiej kupić, i gdzie? :woot:

Jasmina
Jasmina
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: @Jasmina: chyba jutro kupię i na piątkową imprezę spróbuję przykleić, żebym na weselu w czerwcu już na pewno umiała. :) tylko jakie w końcu najlepiej kupić, i gdzie?

Ja miałam tylko z Sephory, ale teraz szukam jakiś tańszych...
cyrkierka
cyrkierka
  4 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ja miałam tylko z Sephory, ale teraz szukam jakiś tańszych...

Również nie chciałabym wydawać na nie za dużo kasy. Czekam aż ktoś jakieś podpowie :-)
angelika28071991
angelika28071991
  5 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Sztuczne rzęsy, często je zakładacie ? Czy może nie przepadacie za nimi ? Na co dzień do noszenia czy tylko na jakieś okazje ? Z jakiej firmy są w miarę tanie i dobre ? Jaki klej do nich, tylko nie Inglot (jest do d... ) ?

Na okazje lub sesje.
Ja stosuje rzęsy ArtDeco i klej do nich załączony. Są naprawde dobre i długo trzymają. No ale tanie raczej nie są..U mnie w douglassie są po 50 zł... ale opłaca się bo nie używam ich tylko 1 raz a dużo więcej:)
Jasmina
Jasmina
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie używam ich tylko 1 raz a dużo więcej:)

Dokładnie ile ? :)
Szczurka
Szczurka
  5 maja 2011

nie zakładałam nigdy, moje własne naturalne mi odpowiadają :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.