blagamOdblokujcie
blagamOdblokujcie
  3 maja 2011 (pierwszy post)

jakie beda modne spodenki dla faceta w lato?
zarzuccie jakimis linkami

Darunia511
Darunia511
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy beda modne ale moim zdaniem czesto sie takie sprawdzaja http://allegro.pl/spodenki-nike-t90-woven-short-r-l-sarafis-i1585386635.html

No i koniecznie czapka z daszkiem nike, skarpetki pod kolana, buty na 'sprężynkach' i dres pierwsza klasa.
blagamOdblokujcie
blagamOdblokujcie
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Patrycja9119:Nie wiem czy beda modne ale moim zdaniem czesto sie takie sprawdzaja http://allegro.pl/spodenki-nike-t90-woven-short-r-l-sarafis-i1585386635.html No i koniecznie czapka z daszkiem nike, skarpetki pod kolana, buty na 'sprężynkach' i dres pierwsza klasa.

dokladnie tak jak napisalas
Szczurka
Szczurka
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No i koniecznie czapka z daszkiem nike, skarpetki pod kolana, buty na 'sprężynkach' i dres pierwsza klasa.

Jeszcze tylko puszka taniego piwska i może szpanować na ławce pod blokiem :lol:
Tricia
Tricia
  3 maja 2011

Takie:









D&G wiosna/lato 201

Tricia
Tricia
  3 maja 2011

jeśli długie, to koniecznie podwinięte na dole :)
te jeszcze mi się podobają:



mf93
mf93
  3 maja 2011

Ja proponuje jeansy podwienięte do łydki plus białe trampki ;)

styka51
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  3 maja 2011
Tricia
Tricia:

wydaje mi się że już nie muszę wrzucać swoich propozycji bo stuprocentowo pokrywają się z Twoimi :tak:

maybe I had said something that was wrong

Tricia
Tricia
  3 maja 2011
sinaasappelsap
sinaasappelsap: wydaje mi się że już nie muszę wrzucać swoich propozycji bo stuprocentowo pokrywają się z Twoimi

:) ja właśnie namawiam chłopaka, żeby sobie sprawił takie, ale w polsce ciężko o aktualne kolekcje, więc pewnie w wakacje dopiero wybierzemy się na zakupy...
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  3 maja 2011
Tricia
Tricia: :) ja właśnie namawiam chłopaka, żeby sobie sprawił takie, ale w polsce ciężko o aktualne kolekcje, więc pewnie w wakacje dopiero wybierzemy się na zakupy...

z takich ładniejszych spodenek to widziałam u nas tylko w h&m lub zara :)

maybe I had said something that was wrong

Tricia
Tricia
  3 maja 2011

wolałabym gdzieś za granicą jednak d&g kupić..
nie, żebym była jakąś snobką, ale jakość zary czy h&m nie powala... chociaż w zarze ostatnio kupiłam kilka fajnych rzeczy, zobaczymy, czy po kilku praniach będą nadawały się do noszenia :)

pijana
pijana
  3 maja 2011

Ja lubię dżinsowe bez zbędnych pierdół, miliona kieszeni, nadruków. Ewentualnie eleganckie, właśnie tego typu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.