mf93
mf93
  3 maja 2011 (pierwszy post)


PODOBAJĄ SIĘ?
mf93
mf93
  3 maja 2011

Na zdjęciu nie wyglądają powalająco,ale są mega wygodne,bardzo mi na tym zależy a niestety mam problem z kupnem koturn bo zwykle palce zbyt bardzo lecą mi do przodu.
Nie pomagają nawet wkladki żelowe :< Więc zastanawiam się nad tymi bo jak mówię zapewniają duży komfort do chodzenia na codzień :)

Tricia
Tricia
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na zdjęciu nie wyglądają powalająco,ale są mega wygodne,bardzo mi na tym zależy a niestety mam problem z kupnem koturn bo zwykle palce zbyt bardzo lecą mi do przodu. Nie pomagają nawet wkladki żelowe :< Więc zastanawiam się nad tymi bo jak mówię zapewniają duży komfort do chodzenia na codzień :)

Jeśli masz do czego je nosić i podobają Ci się, to się nawet nie zastanawiaj :)
najważniejsze jest to, żebyś Ty się czuła w nich dobrze i wygodnie. Moim zdaniem nie są nawet takie tragiczne. :)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na zdjęciu nie wyglądają powalająco,ale są mega wygodne,bardzo mi na tym zależy a niestety mam problem z kupnem koturn bo zwykle palce zbyt bardzo lecą mi do przodu. Nie pomagają nawet wkladki żelowe :< Więc zastanawiam się nad tymi bo jak mówię zapewniają duży komfort do chodzenia na codzień :)

Może palce lecą Ci do przodu, bo buty mają za szerokie / źle dobrane paski.
Też tak często mam.
W zeszłym roku kupiłam fajne, w sklepie wydawało się ok, a jak raz w nich poszłam to też mi stopa leciała do przodu - okazało się, że paski są za mało hm ścisłe (?). Przede wszystkim patrz na to, czy materiał z którego wykonane są paski nie jest rozciągliwy, bo jeśli taki będzie to praktycznie z każdymi tego typu butami będziesz miała problem :)
styka51
styka51
  3 maja 2011

Złe nie są ale dupy nie urywają.

moonlight28
moonlight28
  3 maja 2011

okropne

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 maja 2011


a te?
pijana
pijana
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: PODOBAJĄ SIĘ?

Nie lubię korka, ale te nie są najgorsze.
xOczyPelneLezx
xOczyPelneLezx
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a te?


Bardzo ładne :) Gdzie je znalazłaś?;>
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo ładne :) Gdzie je znalazłaś?;>

Na allegro.
Ale już przestały mi się podobać - ta czarna wstawka na środku mi nie pasuje, powinna być z tego samego materiału co reszta buta :and:
Szczurka
Szczurka
  3 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a te?

ciut lepsze.
oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

jeżeli ktos ma ładną stopę i dobrze skomponuje z resztą ubrań to całkiem całkiem ;D
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a te?

gdyby nie mialy takiego brzydkiego koturna, to bylyby przesliczne :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.