monikamonisia20
monikamonisia20
  1 maja 2011 (pierwszy post)
Witam w ten brzydki dzionek :and:
ale cóż... damy radę;)

Za dwa tygodnie ide z mężem na Komunie jego brata i nie wiem co mam włożyć. Dodam, ze jestem w 6 miesiącu ciąży, co znacznie utrudnia mi znalezienie czegoś. Ogólnie jestem szczupła, wszystko idzie w brzuszek. Myślę nad jakąś elegancką tuniką i legginsy? Chyba, ze macie jakies ciekawsze propozycje.

Moja skóra zrobiła się bardzo sucha. Smarowanie oliwkami ani balsamami nic nie pomaga. Na ciele trafiają się całe suche płaty skóry. To jest męczące, bo swędzi mnie nawet jak mam ubrania a nie chcę drapać.
Szukam jakiegos balsamu/ emulsji, która zadziała jak oliwka i skóra będzie elastyczna.

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Patrycja9119
Patrycja9119
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: elegancką tuniką i legginsy?

to dobry pomysl,balerinki ladne i dodatki.Jestes ubrana :)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  1 maja 2011

może tego typu sukienka?


przed smarowaniem skóry balsamami musisz najpierw zrobić porządny peeling, bo smarowanie suchych łuszczących się skórek to tylko syzyfowa praca i nic ci nie da :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
LadyDeLioncourt
LadyDeLioncourt
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam jakiegos balsamu/ emulsji, która zadziała jak oliwka i skóra będzie elastyczna.

garnier czerwony, neutrogena do abrdzo suchej skory... a nie wiesz, czy to wysuszenie skory nie wiaze sie z ciaza? moze lekarza warto zapytac:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Za dwa tygodnie ide z mężem na Komunie jego brata i nie wiem co mam włożyć. Dodam, ze jestem w 6 miesiącu ciąży, co znacznie utrudnia mi znalezienie czegoś. Ogólnie jestem szczupła, wszystko idzie w brzuszek.

moze cos takiego?

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę nad jakąś elegancką tuniką i legginsy?

dlaczego nie :)
monikamonisia20
monikamonisia20
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: garnier czerwony, neutrogena do abrdzo suchej skory... a nie wiesz, czy to wysuszenie skory nie wiaze sie z ciaza? moze lekarza warto zapytac:)

zapewne ma ona jakiś wpływ na skórę, 10 maja mam wizytę to zapytam go;)
monikamonisia20
monikamonisia20
  1 maja 2011
http://www.sesile.pl/cat-pol-1214554061-Dla-mamy-Legginsy-ciazowe-.html
spodobał mi się ten zestaw na którym reklamuje białe legginsy i bluzkę niebiesko-zieloną czy jakieś tam jeszcze, ta blondynka.
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam jakiegos balsamu/ emulsji, która zadziała jak oliwka i skóra będzie elastyczna.

Te nowe garniera (w zielonych buteleczkach), neutrogena i coś co poleciła mi lekarka- emolium :)
pijana
pijana
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.sesile.pl/cat-pol-1214554061-Dla-mamy-Legginsy-ciazowe-.html spodobał mi się ten zestaw na którym reklamuje białe legginsy i bluzkę niebiesko-zieloną czy jakieś tam jeszcze, ta blondynka.

Mi się podoba :tak:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 maja 2011

To fajne : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.