moonlight28
moonlight28
  30 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam, po opalaniu strasznie ryjek mi się przebarwia, zaraz wyskakuje mnóstwo piegów i różnych plamek, szukam czegoś dobrego, może być coś aptecznego, możecie mi coś polecić?

mmaryjka
mmaryjka
  1 maja 2011

bioderma ma serię na przebarwienia, ale nie licz na jakieś spektakularne efekty przy żadnym takim kremie poniżej 250zł.

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  1 maja 2011

Słyszałam że flos-leku kremy są niezłe http://www.floslek.pl/polska/kosmetyki.php?kat=WHITE%20AND%20BEAUTY w ogóle cała seria, na razie używam nawilżających ale kręcę się wokół tych kremów bo też od czasu do czasu skóra mi się przebarwia:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: bioderma ma serię na przebarwienia, ale nie licz na jakieś spektakularne efekty przy żadnym takim kremie poniżej 250zł.

Tu bym się kłóciła, miałam wiele drogich kremów i pełno z nich powędrowało na allegro bo tak uczulało albo okazało się niewypałem :D
Darunia511
Darunia511
  1 maja 2011
Hmm mi powiedziała baba w aptece, że na przebarwienia dobre są kremy na blizny, np. Contractubex, ale ile w tym prawdy, to nie wiem.
mmaryjka
mmaryjka
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu bym się kłóciła, miałam wiele drogich kremów i pełno z nich powędrowało na allegro bo tak uczulało albo okazało się niewypałem

każdy krem może uczulić czy okazać się shitem, ale jednak drogie kremy na przebarwienia są najlepsze. oczywiście wśród nich są lepsze i gorsze, ale bioderma w porównaniu do kanebo to pryszczyk.
Undertaker
Undertaker
  2 maja 2011

Smalec lub kaczy łój.
Ps. to prawda.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.