anoosienka
anoosienka
  28 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Dobry wieczór :)

Definicja z Wikipedii:
Atrakcyjność fizyczna, dawniej seksapil (z ang. sex appeal) – atrakcyjność erotyczna, związana przede wszystkim z wyglądem ciała, ale także zapachem, tembrem głosu, zachowaniem, wyraźnie pociągająca dla innych.
Wygląd jest jednym z ważniejszych czynników, decydujących o zachowaniu wobec drugiej osoby. Wpływa także na przypisywanie ludziom określonych cech osobowości oraz sposób przewidywania ich zachowań w przyszłości.

Pytanka:
1. Zgadzacie się z powyższym wyjaśnieniem ? Jeśli nie to dlaczego ?
2. Panie, czym jest Waszym zdaniem seksapil u mężczyzn ? Jak go postrzegacie ?
3. Panowie, a czym Waszym zdaniem jest seksapil u kobiet ? Jak go postrzegacie ?
4. Jakieś sztuczki dodające seksapilu ?

Zachęcam do dyskusji :)

Ann

Jasmina
Jasmina
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Zgadzacie się z powyższym wyjaśnieniem ?

Tak, zgadzam się :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Panie, czym jest Waszym zdaniem seksapil u mężczyzn ? Jak go postrzegacie ?

Na pewno głos, musi być męski, ale nie jak u starszego dziada. Postawna, wysportowana sylwetka bez nadmiaru tłuszczu. Facet dla mnie też nie może być chudy- to mnie odpycha. Zapach, męski, pociągający. Bystre spojrzenie no i najważniejsza jest inteligencja, bo nic mnie tak nie kręci w mężczyźnie jak ona :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jakieś sztuczki dodające seksapilu ?

Czerwony kolor. Czy to na ustach, paznokciach czy w ubraniu to według mnie dodaje kobiecie seksapilu. Przydymiony makijaż oczu, zwłaszcza ala kocie oko odpowiednio zrobiony i dopasowany do kobiety dodaje jej seksowności. Długie, zalotnie podwinięte rzęsy również. Obcasy, zwłaszcza szpilki tak samo.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 kwietnia 2011

Całkowicie zgadzam się z Jaśminą, nic dodać nic ująć : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Zgadzacie się z powyższym wyjaśnieniem ? Jeśli nie to dlaczego ?

Zgadzam.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Panie, czym jest Waszym zdaniem seksapil u mężczyzn ?

Generalnie zgadzam się z tym co napisała Jasmina :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jakieś sztuczki dodające seksapilu ?

Wysokie obcasy, odpowiedni makijaż, zadbane dłonie, odpowiedni do figury strój niezbyt skromny ale też niezbyt wyzywający... długo by wymieniać ;)
space85
space85
  28 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: najważniejsza jest inteligencja


Niby najważniejsza, a wymieniałaś ją na samym końcu, po walorach fizycznych. To nigdy nie jest przypadek. :]
Jasmina
Jasmina
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niby najważniejsza, a wymieniałaś ją na samym końcu, po walorach fizycznych. To nigdy nie jest przypadek. :]

W tym przypadku to nie ma znaczenia ;) Dobrze wiem co jest dla mnie najważniejsze.
sylwik
sylwik
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Panie, czym jest Waszym zdaniem seksapil u mężczyzn ? Jak go postrzegacie ?

zayebista pewnosc siebie w komplecie z meskoscia:zakochany:
plus atrakcyjne cialo:) 2 metry 100% samca to wzor:rotfl:
ale ostatnio najbardziej chyba zwracam uwage na te pierwsze cechy;)

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jakieś sztuczki dodające seksapilu ?

tego nie da sie dodac, to po prostu jest;)

chociaz ni cholery zeby jakikolwiek facet sie za mna obejrzal jak jestem w adidasach, a przy szpilkach zainteresowanie jest, to mnie kurcze zastanawia:rotfl:
machu221
machu221
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaz ni cholery zeby jakikolwiek facet sie za mna obejrzal jak jestem w adidasach, a przy szpilkach zainteresowanie jest, to mnie kurcze zastanawia


mi tam to akurat obojętne ale wielu facetów ma to zboczenie , a zwracamy uwagę na kobietę w szpilkach przez ten odgłos stukania w sumie ja najbardziej przez to nie wiem jak inny :D
pijana
pijana
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Zgadzacie się z powyższym wyjaśnieniem ? Jeśli nie to dlaczego ?

Ogólnie tak, ale brakuje mi tego, że inteligencja może być megaseksowna. A nawet nie może, JEST.
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Panie, czym jest Waszym zdaniem seksapil u mężczyzn ? Jak go postrzegacie ?

Pewnością siebie, inteligencją, pociągającym spojrzeniem, byciem zadbanym (acz nie metroseksualnym, to mnie odpycha), wysokim wzrostem (wg mnie) i niesamowitym głosem. Mam nowego znajomego, który ma tak cudowny głos, że najchętniej bym go sobie nagrała i słuchała jeszcze i jeszcze :zakochany:
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jakieś sztuczki dodające seksapilu ?

Wydaje mi się, że z tym trzeba się urodzić. Kobieta bez seksapilu choćby nie wiem jak się starała nie będzie miała "tego CZEGOŚ", wszystko będzie na siłę. Także wszystkie sztuczki są pomocne jedynie wtedy kiedy to jest już w nas i chcemy to udoskonalić.
machu221
machu221
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie tak, ale brakuje mi tego, że inteligencja może być megaseksowna. A nawet nie może, JEST.


czyli pijany facet w barze ma marne szanse ?

no to skąd bierze się ten sex w wc na dyskotekach :D:D
pijana
pijana
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli pijany facet w barze ma marne szanse ? no to skąd bierze się ten sex w wc na dyskotekach :D:D

No u mnie by szans nie miał, a sex w wc na dyskotekach jest dla fanek i fanów sexu w wc na dyskotekach i tyle :D Jak ktoś lubi to jego sprawa :rotfl:
suckinsyn
suckinsyn
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie, a czym Waszym zdaniem jest seksapil u kobiet ? Jak go postrzegacie ?

To jest dość, a nawet bardziej, niż "dość" skomplikowane.
Często zdarza się tak, że kobieta jest całkiem przeciętna z wyglądu, ale zwyczajnie ma coś w sobie, że jest pociągająca; mniej więcej tak pojmuje seksapil, który przyciąga bardziej, niż wylukrowane kształty.

also, kobiety zasadniczo mają łatwiejszą drogę, aby ukazać swój seksapil, bo faceci to wzrokowcy; wystarczy dekolt, względnie wypięty tyłek, jakiś tam makijaż i dla wielu jest esencją seksualności.

dla mnie musi być wylukrowana z ... tatuażem.
nic mnie tak nie jara jak wydziargane kobiety; nie takie szmaty spod odzieżowej budy, ale kobiety, które mają piękne tatuaże na pięknym ciele. tzw. + 100 do atrakcyjności.
moonlight28
moonlight28
  29 kwietnia 2011

albo się go ma albo nie, proste

Jeśli kobieta tego nie ma bądz też nie nauczyłą się emanować tym czymś to żadne dodatki nie pomogą, a dla mnie to świadomośc przede wszystkim swej seksualności

moonlight28
moonlight28
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: albo się go ma albo nie


Konto usunięte
Konto usunięte: bądz też nie nauczyłą się emanować

troszkę się wykluczyłam ale z racji niewyspania, w niektórych przypadkach jest to że tak powiem do odkrycia
Szczurka
Szczurka
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Zgadzacie się z powyższym wyjaśnieniem ? Jeśli nie to dlaczego ?

Raczej tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Panie, czym jest Waszym zdaniem seksapil u mężczyzn ? Jak go postrzegacie ?

Raczej nie zwracam na niego uwagi, bo facet nie jest dla mnie potencjalnym partnerem seksualnym, tylko, przede wszystkim, drugim człowiekiem, z którym mogę mądrze porozmawiać.

Seksapil u faceta to analogiczny zestaw cech - odpowiednie walory fizyczne, które pociągają kobiety (tudzież innych facetów), głos, postawa, zachowanie, zapach itd...

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jakieś sztuczki dodające seksapilu ?

dobre perfumy (w niewielkiej ilości, tak by nie udusić osób w otoczeniu ;)), elegancki, sexowny, lecz niewyzywający strój, kultura osobista - nawet najbardziej pociągająca panna/facet, jak rzuca mięsem jak pijany szewc, śmieje się tak głośno, że umarli by z grobów powstali, nie potrafi w restauracji posłużyć się odpowiednio sztućcami to traci cały sexapeal.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.