naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Cześć ; )

1 ) Z jakimi kolorami wam się widzi, taki głęboki granat, jak na tej bluzce na zdjęciu?
Wiadomo, że biel, czerń, ale tak się zastanawiam jakie kolory można by ubierać do bluzki takiego koloru (kupiłam sobie, ale inną niż na zdjęciu, aczkolwiek kolor ten sam). Może beż? I co jeszcze?


2) Jakie okulary przeciwsłoneczne dobrać do drobnej i delikatnej twarzy? Bo we wszystkich aviatorach, muchach i innych takich wielkich okularach wyglądam trochę śmiesznie. Kocie też mi się nie podobają. Więc już sama nie wiem, bo takie małe mogą wyglądać
trochę nudnie i tandetnie, chyba że nie nie wiem... już nie mam pomysłów : (

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  27 kwietnia 2011
naaats
naaats: 1 ) Z jakimi kolorami wam się widzi, taki głęboki granat, jak na tej bluzce na zdjęciu?

Ja to bym dowaliła fuksję albo nawet czerwień :napalony: Ale ja lubię kontrastowe połączenia i mocne kolory, a nie każdy lubi :-)
kulturkaa
kulturkaa
  27 kwietnia 2011
naaats
naaats: 2) Jakie okulary przeciwsłoneczne dobrać do drobnej i delikatnej twarzy? Bo we wszystkich aviatorach, muchach i innych takich wielkich okularach wyglądam trochę śmiesznie. Kocie też mi się nie podobają. Więc już sama nie wiem, bo takie małe mogą wyglądać trochę nudnie i tandetnie, chyba że nie nie wiem... już nie mam pomysłów : (

Mam ten sam problem. Mam małą buzie i te wszystkie okulary które są teraz modne są najnormalniej w świecie na mnie za duże. A z te mniejsze jakieś takie zwyczajne.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to bym dowaliła fuksję albo nawet czerwień Ale ja lubię kontrastowe połączenia i mocne kolory, a nie każdy lubi :-)

Ale czerwień, to nie jest wcale taki głupi pomysł :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam ten sam problem. Mam małą buzie i te wszystkie okulary które są teraz modne są najnormalniej w świecie na mnie za duże. A z te mniejsze jakieś takie zwyczajne.

No właśnie : ( A mi się marzą takie aviatory, bo będę nosić soczewki.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  27 kwietnia 2011
naaats
naaats: Ale czerwień, to nie jest wcale taki głupi pomysł

Taka bandażowa spódnica :zakochany:
Coś pięknego :D
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taka bandażowa spódnica

Niee, czerwoną spódnicę to nie, ale czerwony sweterek byłby ok :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  27 kwietnia 2011
naaats
naaats: Niee, czerwoną spódnicę to nie, ale czerwony sweterek byłby ok :D

Też dobry :D
Owieczka
Owieczka
  27 kwietnia 2011
naaats
naaats: 2) Jakie okulary przeciwsłoneczne dobrać do drobnej i delikatnej twarzy? Bo we wszystkich aviatorach, muchach i innych takich wielkich okularach wyglądam trochę śmiesznie. Kocie też mi się nie podobają. Więc już sama nie wiem, bo takie małe mogą wyglądać trochę nudnie i tandetnie, chyba że nie nie wiem... już nie mam pomysłów : (

znam ten ból... jedyne co mi pasuje to twarzy to okularki DZIECIĘCE...
Szczurka
Szczurka
  28 kwietnia 2011
naaats
naaats: Może beż? I co jeszcze?

Tak :tak:
Szarość, czerwień, fuksja, jasna zieleń, biel, czerń...

Jakoś nie widzę połączenia granatu z żółcią, brązem lub pomarańczem.
ImaDrug
ImaDrug
  28 kwietnia 2011
naaats
naaats: I co jeszcze?

koniecznie pomarańcz najmodniejsza w tym sezonie! ;D
ImaDrug
ImaDrug
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś nie widzę połączenia granatu z żółcią, brązem lub pomarańczem.

widziałam takie połączenia w pewnym magazynie modowym i wyglądały genialnie połączenia pomarańczy i granatu
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: koniecznie pomarańcz najmodniejsza w tym sezonie! ;D

Wrr, nie lubię pomarańczowego :D Ale dzięki :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Paulinessa
Paulinessa
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to bym dowaliła fuksję albo nawet czerwień Ale ja lubię kontrastowe połączenia i mocne kolory, a nie każdy lubi :-)


O tak!
No i szary oczywiście, grafit.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.