gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć :mrgreen: Mam zapalenie gardła :( ledwo co mówię... ale do rzeczy :)
Zawsze byłam fanką olejków eterycznych, znosiłam do domu różne zapach potem odkładałam gdzieś i tak leżały aż straciły swoją datę ważności. Teraz mam tylko kokosowy i chciałabym go jakoś mądrze wykorzystać :) Czytałam, że można je używać tak jak perfum. Wypróbowałam - sprawdziło się :) Znalazłam również przepis na domowy błyszczyk :
- wazelina
-kilka kropli olejku
-jakiś barwnik, stara pomadka
-kakao, miód, cukier puder (do wyboru)
zamierzam wypróbować, ale posmarowałam sobie takowym olejkiem usta i zaczęły mnie niemiłosiernie szczypać! tak więc czy nie uczuli mnie? Do kąpieli mogę dolewać? Ile kropelek? :)

STOPYYYYYYYYY!
mam po prostu koszmar z nimi :( są strasznie suche i szorstkie, coś okropnego. Stosowałam miliony kremów, peelingi, pumeksy, tarki i nic. Smaruję grubą warstwę kremu na noc a rano budzę się z tym co miałam przedtem. Poradźcie coś + jakiś REWELACYJNY krem :)

Całuję, Agat. :calusek:

Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
gagulina
gagulina: Poradźcie coś

Może olej rycynowy, oliwa z oliwek czy olej kokosowy ?
A do moczenia troche sody oczyszczonej a potem szorować pumeksem, będą bardziej miękkie i gładkie :)
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  27 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina: Może olej rycynowy, oliwa z oliwek czy olej kokosowy ?

Stosowałam i myślę, że po natłuszczaniu jest jeszcze gorzej :D

Jasmina
Jasmina: sody oczyszczonej

wypróbuję :) Trochę to znaczy ile? Bo ja mam tendencję to przesadzania :P
Fieska
Fieska
  27 kwietnia 2011
gagulina
gagulina: STOPYYYYYYYYY! mam po prostu koszmar z nimi :( są strasznie suche i szorstkie, coś okropnego. Stosowałam miliony kremów, peelingi, pumeksy, tarki i nic. Smaruję grubą warstwę kremu na noc a rano budzę się z tym co miałam przedtem. Poradźcie coś + jakiś REWELACYJNY krem :)


Wymocz je sobie w ciepłej wodzie z olejkiem.

Później wyszoruj je mocno pumeksem. I smaruj kremem.
Jasmina
Jasmina
  27 kwietnia 2011
gagulina
gagulina: wypróbuję :) Trochę to znaczy ile? Bo ja mam tendencję to przesadzania :P

Tak na miskę wody taką dobrą łyżkę.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wodzie z olejkiem.

Jakimkolwiek czy konkretnie Scholla? :P

gagulina
gagulina: Poradźcie coś + jakiś REWELACYJNY krem :)

Też mam z tym problem, na jedną stopę super podziałało jak miałam zabieg i posmarowali ją takim pomarańczowym płynem, później kilka tyg w opatrunkach a skóra się tam złuszczyła i była gładka jak nigdy dotąd;d No ale to Ci się do niczego nie przyda.
Zastanawiam się nad pójściem do kosmetyczki, ona się pomęczy a ja później bym podtrzymywała efekt jakoś ;p

A.

Fieska
Fieska
  27 kwietnia 2011
Elph06
Elph06: Jakimkolwiek czy konkretnie Scholla? :P


No najlepiej ten.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.