Odjazdowa
Posty: 18 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odjazdowa
  27 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Hmm.. zastanawialam sie gdzie o tym napisac, czy na "moda i uroda" czy na "seks", ale pomyslalam ze wiecej tu was zaglada, wiecej kobiet, więc sie nie dziwcie:lol:
a mianowicie, chodzi o to, że chcialabym wiedziec jaka powinna byc przerwa miedzy braniem roznych tabletek antykoncepcyjnych? miesiac, dwa?:mrgreen:

Jakie tabletki stosujecie, jakies skutki uboczne? :nie:

Babsy
Babsy
  27 kwietnia 2011

spytaj sie ginekologa... ja mialam przerwe dwa miesiace, ale cos mi sie kojarzy ze na ulotce jednych bylo napisane, ze mozna zaczac je brac zaraz po skonczeniu poprzednich.

Babsy
Babsy
  27 kwietnia 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: Jakie tabletki stosujecie, jakies skutki uboczne?

bralam kontracept i yaz. po kontracepcie co 2 msc mialam zapalenie drog moczowych. po yazie wyzerowalo mi sie libido.
368212
368212
  27 kwietnia 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: więc sie nie dziwcie a mianowicie, chodzi o to, że chcialabym wiedziec jaka powinna byc przerwa miedzy braniem roznych tabletek antykoncepcyjnych? miesiac, dwa?

po zakończeniu jednego opakowania zaczynasz drugie.

Odjazdowa
Odjazdowa: Jakie tabletki stosujecie, jakies skutki uboczne?

cilest.
Fieska
Fieska
  27 kwietnia 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: mianowicie, chodzi o to, że chcialabym wiedziec jaka powinna byc przerwa miedzy braniem roznych tabletek antykoncepcyjnych? miesiac, dwa?


Możesz normalnie zacząć zaraz po okresie. Chyba, że jest coś napisane na ulotce.

Odjazdowa
Odjazdowa: Jakie tabletki stosujecie, jakies skutki uboczne?


Brałam bellissime, a później przerzuciłam się na illinę i doszłam do wniosku, że po co mi tabletki antykoncepcyjne, przy których spada libido...
madzia2143
madzia2143
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brałam bellissime, a później przerzuciłam się na illinę i doszłam do wniosku, że po co mi tabletki antykoncepcyjne, przy których spada libido...

otóż to.
Miałam cyprest, potem Cilest a teraz Kontracept.
szukam tych które nie będą wpływały na libido -__-

ja nie robiłam przerwy jakiejś znacznej, po prostu kontynuowałam tak jak zawsze, z tą różnicą że przez pierwszy tydzień stosowaliśmy dodatkowe środki antykoncepcyjne.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  27 kwietnia 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: a mianowicie, chodzi o to, że chcialabym wiedziec jaka powinna byc przerwa miedzy braniem roznych tabletek antykoncepcyjnych? miesiac, dwa? Jakie tabletki stosujecie, jakies skutki uboczne?

Ja też jak zmieniałam, to od razu, po tej przerwie 7 dniowej opakowanie nowych tabletek. Koleżanka zmieniała to gin jej kazała kilka tyg przerwy zrobić, podobno zabezpieczała się wtedy no a teraz jest w ciąży, więc jakbyś miała przerwę robić to uważaj z tym ;p

Ja biorę Regulon, nie przytyłam ani nic innego. Czasem mnie głowa rano boli (zażywam o 23) i nie doszłam do tego czy przez tabletki, czy przez to że ogólnie w moim pokoju jest tak... dziwnie :woot: Jak zamknę okno na noc to rano na bank mnie głowa będzie boleć, takie nieprzyjemne powietrze się robi, ale zanim brałam tabletki też tak chyba było :woot:

A.

Darunia511
Darunia511
  27 kwietnia 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: a mianowicie, chodzi o to, że chcialabym wiedziec jaka powinna byc przerwa miedzy braniem roznych tabletek antykoncepcyjnych? miesiac, dwa? Jakie tabletki stosujecie, jakies skutki uboczne?

Na ulotkach masz napisane.

Plastry stosuję, zero efektów ubocznych.
pijana
pijana
  27 kwietnia 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: Jakie tabletki stosujecie, jakies skutki uboczne?

Qlaira, żadnych.
TwojUlubionyProfil
TwojUlubionyProfil
  28 kwietnia 2011

novynette, brak ubocznych ;)))

Darunia511
Darunia511
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: novynette,

ja za to czułam sie po nich tragicznie.
Paulinessa
Paulinessa
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: novynette, brak ubocznych ;)))


też je brałam, ale przestałam. Trądzik, przetłuszczanie się skóry, słabe samopoczucie.
:nie:
TwojUlubionyProfil
TwojUlubionyProfil
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też je brałam, ale przestałam. Trądzik, przetłuszczanie się skóry, słabe samopoczucie.

Ja właśnie mam ładną cere po nich. Samopoczucie miałam słabe jak zaczynałam brać.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.