Aneczka17f
Aneczka17f
  26 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Czesc dziewczyny!!
Jak wiecie maj to czas komuni i tu wlasnie pojawia sie moj problem. Wraz z moim facetem dostalismy zaproszenia na komunie do jego siostrzenicy a ja oczywiscie kompletnie nie wiem w co mam sie ubrac zwazajac na to ze to bedzie 1 spotkanie z jego rodzina. Prosze Was poradzcie mi cos. myslalam zeby kupic cos takiego:
http://www.mojeciuchy.pl/dane/201760/Na_galowo_sukienka_i_biala_bluzka.html
ale nie wiem czy to dobry pomysl. CZekam na Wasze rady

feuliette
feuliette
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie wiem czy to dobry pomysl.

dla mnie ok.podoba mi się
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie wiem czy to dobry pomysl. CZekam na Wasze rady

Nawet spoko. A może być też jakaś letnia sukienka jak będzie +20.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

marta0859
marta0859
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie wiem czy to dobry pomysl.

średnio mi się podoba, ale to dobry pomysł, nadaje się na Komunię.
Zadziora
Zadziora
  26 kwietnia 2011

Proponuje nie rzucać się w oczy :) Ubierz się skromnie, niech oceniają Cię za to jaka jesteś, a nie jak się ubrałaś :) Spodnie, ładna bluzeczka i obcas to chyba najlepszy zestaw. Coś takiego:

Tricia
Tricia
  26 kwietnia 2011

@Zadziora:
moim zdaniem fatalny zestaw, nie ubrałabym się tak... poza tym spodnie w taką pogodę?

propozycje z pierwszej strony jak najbardziej okej, w Mango teraz takie zwiewne sukieneczki są, kupiłam kilka ostatnio.

Zadziora
Zadziora
  26 kwietnia 2011
Tricia
Tricia: moim zdaniem fatalny zestaw, nie ubrałabym się tak... poza tym spodnie w taką pogodę?

To jest przykład :ninja:

Tricia
Tricia: propozycje z pierwszej strony jak najbardziej okej, w Mango teraz takie zwiewne sukieneczki są, kupiłam kilka ostatnio.

Komunia to nie lansiarnia.
Tricia
Tricia
  26 kwietnia 2011
Zadziora
Zadziora: To jest przykład

przykład który mi się nie podoba, to jest forum, więc chyba mam prawo wypowiadać się na jego temat, prawda?

Zadziora
Zadziora: Komunia to nie lansiarnia.

nie rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć?
że zwiewna sukienka to lans? czy to, że kupiona w przeciętnej sieciówce?
chyba się nie zrozumiałyśmy...
Zadziora
Zadziora
  26 kwietnia 2011
Tricia
Tricia: przykład który mi się nie podoba, to jest forum, więc chyba mam prawo wypowiadać się na jego temat, prawda?

Oczywiście, ja również :)

Tricia
Tricia: nie rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć? że zwiewna sukienka to lans? czy to, że kupiona w przeciętnej sieciówce? chyba się nie zrozumiałyśmy...

Zwiewną sukienkę można założyć na 18, albo jak ma się 12 lat.
Na komunię zakłada się coś byleby wyglądać jak na komunię, czarne spodnie i biała bluzka to odpowiedni stój.
Takie jest moje zdanie i jak sama wspomniałaś jesteśmy na forum, to korzystam :)
Darunia511
Darunia511
  26 kwietnia 2011
eeee moim zdaniem wygląda na wprost z sieciówki, bez bluzki do noszenia n codzień, ja bym jej nie założyła na wesele. Jak się boisz eksperymentow, to ubierz małą czarną, zawsze się sprawdza, chociaz niby czerni nie wypada. Tak czy siak, ubierz coś bardziej klasycznego, anie zwiewnego, kwiecistego, świerdzącego wintydżem, bo takie rzeczy nosi się bez okazji.
Darunia511
Darunia511
  26 kwietnia 2011
sorry, komunie.
Aneczka17f
Aneczka17f
  27 kwietnia 2011

Wydaje mi sie ze chyba postawie bardziej na elegancje czyli to co pokjazalam na 1 stronie albo mała czarna plus fajna bluzka i szpileczki do tego.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.