cyrkierka
cyrkierka
  25 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć
Od lat lubuję się w wodzie toaletowej Versace Bright Crystal. Kocham jej zapach. Jednak cena nie jest zbyt zachęcająca. W Douglasie płaciłam ok. 160-170zł za 30ml. Postanowiłam więc zajrzeć na allegro. Udało mi się wylicytować 90ml za całkiem fajną kwotę (120zł z przesyłką). Otrzymałam perfum, jednak mam wrażenie że nie jest oryginalny... Buteleczka niby wygląda identycznie jak oryginalna (porównywałam stawiając dwie obok siebie-tą z Douglasa i z allegro), jednak wydaje mi się ze zapach jest krótkotrwały...

Moje pytania:
po czym poznać, czy to podróbka czy oryginał? W internecie piszą, że po flakonie-tu jest identyczny. Drudzy piszą, że podróbka to mętny płyn - tu nic mętnego nie widzę. Opakowanie również oryginalne.

Napisałam meila do gościa, od którego je kupiłam. Zadałam proste pytanie-czy perfum, który sprzedaje jest oryginalny. Opisałam mu moje w/w porównania.

Teraz kolejne pytanie: Jeżeli okaże się, że to rzeczywiście ściema, jak wygląda proces reklamacji na allegro? Nigdy nie spotkałam się z oszustwem na tej stronie, dlatego nie mam pojęcia jak to ugryźć.

Proszę o pomoc, z góry dzięki. :calusek:

pokahontazz
pokahontazz
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Otrzymałam perfum

oho, zaraz cię towarzystwo zjedzie...

Konto usunięte
Konto usunięte: jednak wydaje mi się ze zapach jest krótkotrwały...

wiesz co, ja tez tak mialam, ale okazało sie, że juz się po prostu przyzwyczailam do tego zapachu i nie czułam go od siebie, bo od innych słyszałam, ze sie wypachniłam...
Patrishia
Patrishia
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oho, zaraz cię towarzystwo zjedzie...

No dobra.

PERFUMY a nie PERFUM! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co, ja tez tak mialam, ale okazało sie, że juz się po prostu przyzwyczailam do tego zapachu i nie czułam go od siebie, bo od innych słyszałam, ze sie wypachniłam...

Dokładnie.
Miałam tak z biedaczkową Pur Blancą.
cyrkierka
cyrkierka
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co, ja tez tak mialam, ale okazało sie, że juz się po prostu przyzwyczailam do tego zapachu i nie czułam go od siebie, bo od innych słyszałam, ze sie wypachniłam...

Wiem, że przyzwyczajamy się do zapachów, dlatego nie mam pewności, czy aby na pewno to podróba.
ehh moze znacie jakis inny sposób, aby sprawdzic czy to rzeczywiscie przyzwyczajenie czy nie. Moze po prostu popsikam inną osobę?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.