bent
bent
  20 kwietnia 2011 (pierwszy post)

używa któraś z was kosmetyków kobo?
jakie opinie?
coś godne polecenia?
jakieś totalne buble których nie warto kupować?

osobiście wydaje mi sie że za taką cenę kosmetyki mają dobrą jakość

Jasmyne
Jasmyne
  20 kwietnia 2011

Właśnie zastanawiam się nad cieniami do oczu, więc tez jestem ciekawa opinii :)

mmaryjka
mmaryjka
  20 kwietnia 2011

wczoraj patrzyłam krążek korektorów. zależy mi jedynie na zielonym, a reszta kolorów w nim to jakaś abstrakcja. wzięłam go na rękę, niesamowicie tępy więc uznałam, że do mojej suchej cery raczej się nie nada skoro nawet na dłoni ciężko było mi go rozetrzeć.

bent
bent: osobiście wydaje mi sie że za taką cenę kosmetyki mają dobrą jakość

a co konkretnie?
pijana
pijana
  20 kwietnia 2011

Nie mam nic z tej firmy, bo to jeszcze nieznana marka, a ceny wcale nie są superniskie, wolę dołożyć i kupić coś sprawdzonego.

Andzela444
Andzela444
  20 kwietnia 2011

Ja mam z tej firmy baze pod cien i jest bardzo dobra cienie się trzymują przez cały dzien i jeszcze nad ranem wytrzymają cała impreze i wiatr deszcz baza ta bardzo dobrze służy

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  21 kwietnia 2011

Z kobo jedynie wzięłam bazę i stwierdzam że jest lepsza i wydajniejsza od artdeco :Tak:

Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z kobo jedynie wzięłam bazę i stwierdzam że jest lepsza i wydajniejsza od artdeco


Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam z tej firmy baze pod cien i jest bardzo dobra cienie się trzymują przez cały dzien i jeszcze nad ranem wytrzymają cała impreze i wiatr deszcz baza ta bardzo dobrze służy

A planowałam spróbować artdeco jak mi się duraline skończy... teraz będę musiała wybrać pomiędzy tymi dwoma ;p

A.

pijana
pijana
  21 kwietnia 2011
Elph06
Elph06: duraline

To można wymieszać z cieniem i zrobić eyeliner ? Jaką ma konsystencję ?
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  21 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To można wymieszać z cieniem i zrobić eyeliner ? Jaką ma konsystencję ?

To jest płyn, można powiedzieć że trochę tłusty ale na powiece prawie od razu zasycha. A co robienia eyelinera, trzeba pędzelkiem nabrać cień i zamoczyć w kropelce płynu (którą dajesz np na plastikowe wieczko od cienia). I trzeba uważać żeby nie nanieść płynu na cień w opakowaniu, bo na górze zasycha wtedy taka warstwa ;p

A.

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  23 kwietnia 2011
bent
bent:

W pracy mamy parę kosmetyków z Kobo - korektory, puder i chyba jakieś cienie :woot: ale nie lubię na nich pracować :-) jeśli chodzi o moje zdanie - wolę Inglot, jest tańszy i wydajniejszy.
malami81
malami81
  24 kwietnia 2011

Mam 2 cienie z tej firmy ale moim zdaniem są gorsze od INGLOTA - bardziej "twarde" "tępe" (nie wiem jak to nazwać dokładnie). Gorzej nabierają się na pędzelek i strasznie się obsypują (w sumie przez nie mam całą brudną paletę z cieniami). Na powiece trzymają się dość długo - porównywalnie do Inglota.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.