Sensi
Sensi
  20 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Podkład muzyczny: [url=www.youtube.com/watch?v=8vWYTQx1Zl0] KLIK!

Chris Corner (ur. 23 stycznia 1974) – angielski muzyk, były członek grupy Sneaker Pimps. W zespole tym współprodukował i współtworzył muzykę, pisał teksty, a na albumach Splinter i Bloodsport wystąpił w roli wokalisty. Pragnąc niezależności, Chris opuścił zespół i stworzył własny projekt pod nazwą IAMX. Na albumach IAMX pojawiła się Sue Denim (znana z formacji Robots in Disguise).
[...]
Był również modelem w belgijskim magazynie Le Weekend i pojawił się w trzech odcinkach komediowego serialu BBC The Mighty Boosh. Do 16 roku życia artysta uczęszczał do szkoły Mill Hill, następnie do Acklam Sixth Form College i Goldsmith's College w Londynie. [...]

Chris obecnie przebywa w Berlinie. Artysta miał odnaleźć w tym mieście "inspirację dla mniejszego przejmowania się przemysłem muzycznym i możliwość pójścia własną drogą".

Tylko jeden obrazek jest taki w miarę, żeby się zmieścił na stronie - reszta w linkach. :)





Pytania:
1. Podoba Wam się? Co na tak, a co na nie?
2. Ile w skali od 1-10?


Miłego dnia. :bye:
Temat z dedykacją. :ziober2:
marta0859
marta0859
  20 kwietnia 2011

też mi się nie podoba.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  20 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Pytania: 1. Podoba Wam się? Co na tak, a co na nie? 2. Ile w skali od 1-10?

Okropny.
0.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

madzia2143
madzia2143
  20 kwietnia 2011

nie jara mnie.

Patrishia
Patrishia
  21 kwietnia 2011

Krzyś ma powiedzmy oryginalną urodę. Podobno był modelem, ale to chyba przez te fascynujące wychudzone ciałko.
Nie powiedziałabym by był klasycznej urody, ale jest na swój sposób pociągający. No i ma mięciutkie rękawiczki. Mrr.

:zakochany:!

Szczurka
Szczurka
  21 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: 2. Ile w skali od 1-10?

6.
Całkiem ciekawie wygląda.
bezslodkiegonicku
bezslodkiegonicku
  22 kwietnia 2011

niee. boje sie go.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.