kissangelkiss
kissangelkiss
  17 kwietnia 2011 (pierwszy post)

mam pytanie odnosnie wlosków na rękach.
- golicie? depilatorem ? plastrami?
- bylyscie na zabiegu u kosmetyczki? boli czy da sie przeżyc?:D
mam zamiar sie wybrac bo nie chce sie katowac depilatorem sama. :P

jakie polecacie tabletki z beta karotenem?:)

kissangelkiss
kissangelkiss
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja po depilacji woskiem w domu nie mam żadnych śladów

ja np po depilacji nog mam czerwone kropki nawet 2-3 dni ;/ nie wyglada to ciekawie i nie chcialabym czegos takiego miec na rekach :/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja np po depilacji nog mam czerwone kropki nawet 2-3 dni ;/ nie wyglada to ciekawie i nie chcialabym czegos takiego miec na rekach :/

niektórzy wolą mieć 2,3 dni czerwone kropki na rękach (potem ok 3-4 tyg spokój) niż non stop czarne włosy :-)
368212
368212
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam pytanie odnosnie wlosków na rękach. - golicie? depilatorem ? plastrami? - bylyscie na zabiegu u kosmetyczki? boli czy da sie przeżyc?:D mam zamiar sie wybrac bo nie chce sie katowac depilatorem sama. :P

wyrywam woskiem (nie plastrami), sama.
mnie nie boli (ból to sprawa indywidualna), zrób sobie brazilian wax, wtedy porozmawiamy o bólu.
368212
368212
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja np po depilacji nog mam czerwone kropki nawet 2-3 dni ;/ nie wyglada to ciekawie i nie chcialabym czegos takiego miec na rekach :/

bo po depilacji woskiem przez 24h (obojętnie jakiej części ciała) nie można smarować niczym nóg (ewentualnie wcześniej schłodzonym w lodówce żelem Aloe vera jeżeli szczypie) , myć tylko letnią wodą bez mydła.
cyrkierka
cyrkierka
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: warto bo cena jest ok ;) bol jakos zniosę :) bo bedzie bolało mysle chwilke w nie jakbym depilatorem katowala sie z 3 godziny:P obawiam sie tylko czerownych sladow. :(

Ciężko mi przewidzieć jak Twoja skóra zareaguje... Ja kropki miałam przez jakieś 2 godziny. Potem zeszły. Na początku raczej zwracałam uwagę na to dziwne uczucie idealnie gładkich rąk niż na te kropki. Co chwilę dotykałam rąk i nie mogłam się przyzwyczaić :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: brazilian wax,

to dopiero jest hardcore! :swir:
Jasminkaa
Jasminkaa
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam pytanie odnosnie wlosków na rękach. - golicie? depilatorem ? plastrami?

Nie golę, choć powinnam :ziober2: Ale boję się i bólu ( w przypadku wosku i depilatora) i odrastających włosków po depilacji.
cyrkierka
cyrkierka
  17 kwietnia 2011
Jasminkaa
Jasminkaa: Ale boję się i bólu ( w przypadku wosku i depilatora) i odrastających włosków po depilacji.

Ja tez sie bałam, całkowicie niepotrzebnie. Ból nie jest straszny, jest całkowicie znośny, to tylko sekundy :)
A po wosku włoski odrastają naprawdę słabsze, to kolejny plus.
Odwagi! ;-)
Jasminkaa
Jasminkaa
  17 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tez sie bałam, całkowicie niepotrzebnie. Ból nie jest straszny, jest całkowicie znośny, to tylko sekundy :) A po wosku włoski odrastają naprawdę słabsze, to kolejny plus. Odwagi! ;-)

Brakuje mi jej :mrgreen: Chyba do tych włosków na rękach juz się przyzwyczaiłam i niech już będą jakie są, choć gdzie indziej to obowiązkowo depiluję ;)
Szczurka
Szczurka
  18 kwietnia 2011

Może ze dwa razy w życiu maszynką ogoliłam. Jakoś nie odczuwam potrzebydepilowania się na rękach.

agoosiaaa
agoosiaaa
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo odrosną mocne i czarne jak to po goleniu :P

bzdura, gole od 6ciu lat jakos maszynka i mam wloski dalej przezroczystsze i ani troche nie sa gestsze niz byly.
ciekawe jakim cudem jak ktos ma naturalnie jasne wlosy mialyby mu sciemniec - czyzby maszynka farbowala na czarno wloski nagle.
buu wystrzegajmy sie maszynek, zamienia ludzi bialych w czarnych, czarnych w bialych, a wszystkich pozostalych w zebry!

Konto usunięte
Konto usunięte: - golicie? depilatorem ? plastrami?

maszynka :P
styka51
styka51
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: - golicie? depilatorem ? plastrami?

Kiedyś goliłam maszynką, nie robiłam tego często, bo nie było potrzeby. A teraz zrezygnowałam całkowicie, ostatnio chyba na studniówkę ręce goliłam;p
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.