Edge
Posty: 53760 (po ~93 znaków)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 39
Edge
  15 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Temat może nie do końca dotyczy mody czy urody, ale faktem jest, że zagląda tu wiele kobiet, a kobiet nam właśnie potrzeba :)
Już tłumaczę w czym rzecz - otóż jakiś czas temu powstała Fundacja Kobieta Bezpieczna prowadząca pionierski projekt poprawy bezpieczeństwa kobiet. Przez długi czas fajnie to sobie funkcjonowało, oprócz szkoleń powstał również portal będący stroną Fundacji. Niestety z upływem czasu z powodu pewnych problemów średnio się to bujało.

Wyszło tak, że dostałem to do zabawy, żeby się tym zająć i rozkręcić. Wizja jest taka by powstał genialny i kompletny portal dla kobiet. Aktualnie strona http://kobietabezpieczna.pl nie wygląda zbyt imponująco, ale jesteśmy dopiero na początku. Zmieniona będzie na pewno szata graficzna, dodamy kilka działów i... w sumie co tylko chcecie ;)

Poszukujemy dziewczyn chętnych do pisania artykułów na portal (tematyka dowolna, pod warunkiem, że kobieca). Jeśli któraś z Was czuje, że ma dar pisania fajnych tekstów, chce się w to pobawić na stałe i ma czas to zapraszam do zgłaszania się do mnie na PW :)

Jakie będą z tego korzyści? Doświadczenie w redakcji ogólnopolskiego portalu. Jeśli któraś z Was jest studentką dziennikarstwa możemy załatwić to jako praktyki (pełna wygoda - siedzisz w domu i piszesz, zamiast siedzieć w jakimś dziwnym miejscu i parzyć kawę ;) ).
Na razie nie chcę mówić, że będą z tego pieniądze bo tego nie wiemy. Jeśli będzie się czym dzielić to na pewno nie zapomnimy o Was :)

Tak to mniej więcej wygląda...
A żebyście mieli o czym tu pisać to chętnie poczytam o wszelkich propozycjach, rozwieję wszelkie wątpliwości :)

You think you know me?
pijana
pijana
  15 kwietnia 2011
Edge
Edge: A żebyście mieli o czym tu pisać

Tak, mamy - o tym, że to nie tablica ogłoszeń, temat do zamknięcia.
Edge
Posty: 53760 (po ~93 znaków)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 39
Edge
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, mamy - o tym, że to nie tablica ogłoszeń, temat do zamknięcia.

pozwij mnie :ziober2:
You think you know me?
suckinsyn
suckinsyn
  15 kwietnia 2011

Nie rozumiem jaki jest zamysł tego portalu ?
Pogotowie kulinarne dla kobiet, czy tutoriale aikido przeciw gwałcicielom ? Bo w żaden sposób nie nakreśliłeś co na tej stronie w perspektywie czasu ma się znaleźć; o czym ktoś miałby tam pisać.

also, ta strona to rozumiem jakiś target dla dotacji w kwestii równości praw kobiet i mężczyzn i kryję się tylko pod przykrywką "bezpieczeństwa kobiet" i promocji owego zagadnienia. Zajmijcie się promowaniem walki z rakiem piersi, jest bardziej medialny, niż "bezpieczeństwo kobiet".
Może czas zacząć interesować się bezpieczeństwem mężczyzn :ziober2:

Edge
Edge: nie wygląda zbyt imponująco

Nie, ta strona wygląda jak wyciągnięta z poprzedniej epoki internetów.
Jest przyjazna dla oka jak rzyg na parkiecie w klubie disko.
Undertaker
Undertaker
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, ta strona wygląda jak wyciągnięta z poprzedniej epoki internetów. Jest przyjazna dla oka jak rzyg na parkiecie w klubie disko.

Przecież to phpbb by przemo na htlmxie.
Zadziora
Zadziora
  15 kwietnia 2011

Jednak proponuję promować takie strony w Grupach? Na forum moda i uroda, to nie pasuje.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.