BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Kosmetyczka poleciła mi na regulację gruczołów łojowych, zmatowienie i zwężenie porów.


Idealist - Estee Lauder.

Cena ok 285 zł za 50 ml, drogo... Stąd moje pytanie:
Ktoś miał i używał? Jest ten krem faktycznie skuteczny?
Bo opinie na wizażu - różne. :-)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 kwietnia 2011

@SoDope

Ta kosmetyczka to jest dobra znajoma od takiej babki u której miałam ten kurs kosmetyczny, na pewno jest bardzo dobra (Studiowała w Krakowie, była makijażystką w Sephorze) i ma pełno klientów.
Ona mówi, że zabieg oczyszczania zrobi mi w domu :woot: i ogolnie zabiegi w domu robi.
Co sądzisz? Zrobi to tak 'normalnie' jak w gabinecie? Ma jakiś sprzęt przenośny? Czy jak to wygląda wiesz moze?

SoDope
SoDope
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona mówi, że zabieg oczyszczania zrobi mi w domu i ogolnie zabiegi w domu robi.

można robić zabiegi w domu.
może mieć sprzęt i kosmetyki.
możliwe, że ma osobny pokój do takich zabiegów i ma tam fotel i inne pierdoły.
nie wiem może idz najpierw nie wiem na jakąś henne żeby obadać sprawe i będziesz wiedziała co ma :D.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: można robić zabiegi w domu. może mieć sprzęt i kosmetyki. możliwe, że ma osobny pokój do takich zabiegów i ma tam fotel i inne pierdoły. nie wiem może idz najpierw nie wiem na jakąś henne żeby obadać sprawe i będziesz wiedziała co ma :D.

ALE U MNIE W DOMU :D zapomniałam dopisac że o mój dom chodzi :D przyjedzie do mnie i u mnie mi zrobi.

:woot:
SoDope
SoDope
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to na palcu widać taką błyszczącą warstwę sebum.

hmmm.
wiesz co - zamiast ładować się w kremy wypróbuj INNEOV D-TOX nie sugeruj się, że jest to na niedoskonałości ale też ponoć eliminuje problem błyszczenia. Możliwe, że coś pomoże.

z tego co czytam tańszy odpowiednik to belissa cera i czytam na Wizażu dziewczynom pomaga.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmmm. wiesz co - zamiast ładować się w kremy wypróbuj INNEOV D-TOX nie sugeruj się, że jest to na niedoskonałości ale też ponoć eliminuje problem błyszczenia. Możliwe, że coś pomoże.

ja już brałam takie różne tabletki na błyszczenie, z bratkiem czy czymś tam :woot: na trądzik też, ale może spróbuję w sumie dobry czas bo akurat tak 5 miesiecy zostało
SoDope
SoDope
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ALE U MNIE W DOMU :D zapomniałam dopisac że o mój dom chodzi :D przyjedzie do mnie i u mnie mi zrobi.

no to ja nie wiem jak ona Cie zamierza Cie położyć jak chce zrobić oczyszczanie .. na Twoim własnym łóżku .. O_o.

na stole ..

nie wiem..

makijaż,henna i fryzjera to rozumiem, że można w domu zrobić ale oczyszczanie.
owszem jest maseczka termiczna i to można zastąpić wapozonem ale fotel z dziurą na głowę wydaje mi się być niezbędny.. bo to i dla klienta milsze i.. w ogóle.
SoDope
SoDope
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale może spróbuję w sumie dobry czas bo akurat tak 5 miesiecy zostało

belissa cera nie jest taka droga a dziewczyny tam piszą, że już po 2-3 tygodniach widzą efekty. Lepsze stracenie nie wiem 30-40 zł niżeli 280..
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to ja nie wiem jak ona Cie zamierza Cie położyć jak chce zrobić oczyszczanie .. na Twoim własnym łóżku .. O_o. na stole .. nie wiem.. makijaż,henna i fryzjera to rozumiem, że można w domu zrobić ale oczyszczanie. owszem jest maseczka termiczna i to można zastąpić wapozonem ale fotel z dziurą na głowę wydaje mi się być niezbędny.. bo to i dla klienta milsze i.. w ogóle.

no właśnie dlatego zastanawiam się jak to będzie wyglądać :woot: w sumie odpowiadałaby mi taka forma bo mam bardzo wrażliwą cerę i po czyszczeniu wyglądam MASAKRYCZNIE, jestem cała popuchnięta, czerwona, zaogniona bo skóra tak intensywnie reaguje no i nie musiałabym potem nigdzie łazić, a tak to z salonu wyjsc do domu dojechać.. rzeźnia a tam jeszcze jest kosmetyczny - żeby się do niego dostać trzeba przejść przez całą pracownię fryzjerską, mały problem, ale wyjsc? ludzie się gapią a Ty cała czerwona i w ogole masakra.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: belissa cera nie jest taka droga a dziewczyny tam piszą, że już po 2-3 tygodniach widzą efekty. Lepsze stracenie nie wiem 30-40 zł niżeli 280..

w sumie racja, jak nie pomoże to wezmę ten estee lauder. bo nie chce sie swiecić na własnym slubie, jak juz mam tłustą skórę to marzę tylko o tym żeby zmyć makijaż, z pracy jak wracam to nie mysle zeby usiasc i kawy sie napic tylko zeby zmyc makijaz ;P
SoDope
SoDope
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak to z salonu wyjsc do domu dojechać

no i jeszcze np. warunki atmosferyczne bo jak jest wiatr to już w ogóle.

ja swoje pierwsze oczyszczanie miałam robione w okresie zimowym - tutaj paliło a z zewnątrz mroziło i na zmiane. :and:

Zapewne będzie tak jak myślę, że zrobi Ci na własnym łóżku chociaż nie jest to wygodne. Z resztą z psychologi wynika, że lepiej jak takie sadystyczne wyciskania robi się nie na swoim terenie bo w domu to Ci klientka może wydzierać wniebogłosy jak ją boli a w salonie jej będzie głupio odzywać :ziober2:
Chyba, że ona robi oczyszczanie metodą kawitacji .. :ziober2:
SoDope
SoDope
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie zmieniałaś przypadkiem ostatnio 'podkładu' albo coś ..
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i jeszcze np. warunki atmosferyczne bo jak jest wiatr to już w ogóle. ja swoje pierwsze oczyszczanie miałam robione w okresie zimowym - tutaj paliło a z zewnątrz mroziło i na zmiane. Zapewne będzie tak jak myślę, że zrobi Ci na własnym łóżku chociaż nie jest to wygodne. Z resztą z psychologi wynika, że lepiej jak takie sadystyczne wyciskania robi się nie na swoim terenie bo w domu to Ci klientka może wydzierać wniebogłosy jak ją boli a w salonie jej będzie głupio odzywać Chyba, że ona robi oczyszczanie metodą kawitacji ..


kawitację nie chcę raczej klasyczne ręczne wyciskanie, zadzwonie do niej jutro umowie sie i zobaczymy
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zmieniałaś przypadkiem ostatnio 'podkładu' albo coś ..

nie ja tak mam od jakiegoś 15 roku życia, zawsze miałam z tym problem trądziku jako tako nie mam, ale zaskórniki + błyszczenie :ninja: a podkłady zmieniam co jakiś czas teraz długo używałam sorayi a ostatnio znowu przerzuciłam się na inglota.
368212
368212
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to ja nie wiem jak ona Cie zamierza Cie położyć jak chce zrobić oczyszczanie .. na Twoim własnym łóżku .. O_o.

może mieć składaną przenośną kozetkę.
sama taką posiadam do zabiegów kosmetycznych.
malami81
malami81
  16 kwietnia 2011

Nie miałam akurat tego serum (stosuje inne i jestem zadowolona). Zamiast wydawać 285 zł i narazić się na to, że kosmetyk na Ciebie nie będzie działał proponuję udać się do Sephory czy Douglasa i poprosić o próbkę tego serum EWENTUALNIE jeśli nie będą mieć próbek to o "odlewkę" do pojemniczka (ja tak zrobiłam chyba z 3 razy zanim się zdecydowałam na zakup pełnowymiarowego opakowania).

Przetestujesz sobie - zobaczysz czy Cię nie uczula, nie przesusza skóry a co najważniejsze czy w ogóle działa i zadecydujesz czy warto kupić czy nie. Nie do końca zawsze należy się sugerować opiniami innych bo każda skóra jest inna mimo tego, że typ cery ten sam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.