BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Kosmetyczka poleciła mi na regulację gruczołów łojowych, zmatowienie i zwężenie porów.


Idealist - Estee Lauder.

Cena ok 285 zł za 50 ml, drogo... Stąd moje pytanie:
Ktoś miał i używał? Jest ten krem faktycznie skuteczny?
Bo opinie na wizażu - różne. :-)

368212
368212
  14 kwietnia 2011

Wolololo, 285zł, co to dla ciebie?

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  15 kwietnia 2011

Nie używałam tego ale z tego co wiem Estee Lauder to porządna marka więc możesz zaryzykować. Chociaż z drugiej strony je wiele tańszych i dobrych kosmetyków. Co do kremów matujących ja mam cere mieszaną i niby krem matujący powinien pomoc używałam już wielu i mialam gorzej zapchaną buźkę niż jakbym w ogole tego nie używała. Teraz na noc stosuje krem firmy Eucerin Hyal-Urea i dla mnie jest rewelacyjny. Nigdy po przebudzeniu się nie miałam tak nawilżonej i promiennej twarzy więc dla mnie ten się sprawdza i innego nie szukam nawet. A na codzień to różnie mam również apteczny krem Xerial 5 ale chyba trochę za tłusty jak na dzień, pod makijaż używam kremu firmy Evelle był dołączony do tabletek jako gratis mam go juz długo i sprawuje się ok

folkemon
folkemon
  15 kwietnia 2011

Luksus.

mmaryjka
mmaryjka
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz na noc stosuje krem firmy Eucerin Hyal-Urea

nie uczulił cię? mnie kurcze po dwóch tygodniach zaczął drażnić, a po trzech dostałam wysypki i musiałam odstawić, a naprawdę jest bardzo dobry, niezależnie od cery.
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kosmetyczka poleciła mi

Kosmetyczka będzie polecała Ci to, co ona uważa za słuszne. Jeśli zdanie forumowiczek wydaje Ci się cenniejsze to, hm .. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo opinie na wizażu - różne. :-)

klik Tu znalazłam same pochlebne.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  15 kwietnia 2011

wykryłem groźna Pauline bezwstydnice w temacie, zgłaszam to odpowiednim służbom

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie używałam tego ale z tego co wiem Estee Lauder to porządna marka więc możesz zaryzykować. Chociaż z drugiej strony je wiele tańszych i dobrych kosmetyków. Co do kremów matujących ja mam cere mieszaną i niby krem matujący powinien pomoc używałam już wielu i mialam gorzej zapchaną buźkę niż jakbym w ogole tego nie używała. Teraz na noc stosuje krem firmy Eucerin Hyal-Urea i dla mnie jest rewelacyjny. Nigdy po przebudzeniu się nie miałam tak nawilżonej i promiennej twarzy więc dla mnie ten się sprawdza i innego nie szukam nawet. A na codzień to różnie mam również apteczny krem Xerial 5 ale chyba trochę za tłusty jak na dzień, pod makijaż używam kremu firmy Evelle był dołączony do tabletek jako gratis mam go juz długo i sprawuje się ok


Hmm właśnie ja już przerobiłam większość polecanych dosyć dobrych kremów, Vichy normaderm pro mat, nuxe (bardzo fajny był ale po dwóch miesiacach juz nie działał tak dobrze) no a teraz używam w koncu najtanszą ziaje bo na moją tłustą cere nic nie pomaga i próbuję dosłownie wszystkiego :and: ale chyba się skuszę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolololo, 285zł, co to dla ciebie?

to, że mnie stać aby dać te pieniądze za krem nie znaczy, że lubię wyrzucać kasę w błoto ;-) szanuję pieniądz.

SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Kosmetyczka będzie polecała Ci to, co ona uważa za słuszne. Jeśli zdanie forumowiczek wydaje Ci się cenniejsze to, hm ..

Ona pracowała 5 lat w Sephorze (makijażystka) i powiedziała, że schodzi im to ale 30 ml (ok 150 zł czy cos takiego) i ze klientki bardzo chwalą.

Konto usunięte
Konto usunięte: wykryłem groźna Pauline bezwstydnice w temacie, zgłaszam to odpowiednim służbom

:and: nic na to nie poradzimy.
Tricia
Tricia
  15 kwietnia 2011

nie używałam, ale mam kilka innych produktów od Estee Lauder i jestem zadowolona :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 kwietnia 2011
Tricia
Tricia: nie używałam, ale mam kilka innych produktów od Estee Lauder i jestem zadowolona :)

w sumie Estee Lauderma dobre produkty i jakość :woot: chyba zaryzykuje przed ślubem.
368212
368212
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wykryłem groźna Pauline bezwstydnice w temacie, zgłaszam to odpowiednim służbom

zgłoś się do odpowiedniej placówki na leczenie zamknięte.

Konto usunięte
Konto usunięte: to, że mnie stać aby dać te pieniądze za krem nie znaczy, że lubię wyrzucać kasę w błoto ;-) szanuję pieniądz.

W takim razie, po co chodzisz do kosmetyczki , która coś Ci poleca skoro Ty jeszcze musisz zapytać o to ludzi na forum.
Albo temat miał na celu znów pokazanie Twojego bogactwa albo to, że nie ufasz własnej kosmetyczce.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 kwietnia 2011
368212:

W takim razie, po co chodzisz do kosmetyczki , która coś Ci poleca skoro Ty jeszcze musisz zapytać o to ludzi na forum.

ludzie polecają wiele rzeczy, które nie sa warte swojej ceny dlatego pytam czy ktoś używał i może potwierdzić jakość ;-)

368212:
albo to, że nie ufasz własnej kosmetyczce.

nikomu nie ufam, tylko sobie ;-)
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie uczulił cię? mnie kurcze po dwóch tygodniach zaczął drażnić, a po trzech dostałam wysypki i musiałam odstawić, a naprawdę jest bardzo dobry, niezależnie od cery.


Nie dla mnie jest idealna, nawet zaskorniki mi zmniejszył i w ogole mam jakąś lepszą cere po nim
SoDope
SoDope
  16 kwietnia 2011
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Kosmetyczka będzie polecała Ci to, co ona uważa za słuszne. Jeśli zdanie forumowiczek wydaje Ci się cenniejsze to, hm ..

Kosmetyczki mają to do siebie, że zazwyczaj wyokrąglają problem.
Same stosują 'tansze kremy' a klientkom rzucają firmami z wyższych półek.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kosmetyczki mają to do siebie, że zazwyczaj wyokrąglają problem. Same stosują 'tansze kremy' a klientkom rzucają firmami z wyższych półek.

wiem, wiem, ale ja mam naprawdę problem z cerą :-) bardzo jest tłusta, jak rano wstaję, myję włosy, zaraz robię makijaż: myję twarz, tonizacja, krem, potem podkład, korektor i puder sypki a za godzinę już mam tłustą skórę, za dwie - dosłownie pływam jak przejadę palcem po skórze to na palcu widać taką błyszczącą warstwę sebum. I nie pomagają mi dosłownie żadne kremy, naprawdę przerobiłam już dziesiątki kremów, tanie, drogie, droższe - nic nie pomaga. Wszystko na pierwsze dwa tygodnie potem wraca do normy i z tego względu mi poleciła ten Estee Lauder, dzwoniłam do niej na konsultację na makijaż przedślubny (gadałyśmy 20 min przez tel :lol:) no i poradziła mi ten skoro juz i tak nic innego nie pomaga...
Chyba zaryzykuję ale i tak kupię go tak miesiąc przed ślubem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.