latynoska6
latynoska6
  14 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Kupiłam sobie beżowe rzymianki wczoraj w nich pochodziłam trochę po domku ;P i tak się zastanawiam jaki kolor lakieru do poznaki będzie pasował do takich jasnych beżowych sandałków?

Miała już któraś z was ten nowy tusz z Loreal:

LOREAL LASH ARCHITECT 4D



Jeśli tak to dobry jest?

vaapad
vaapad
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak to dobry jest?

no dobry , dobry szczególnie do penisa :P
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak się zastanawiam jaki kolor lakieru do poznaki będzie pasował do takich jasnych beżowych sandałków

frencz, jakiś cielisty kolor, ew. coś perłowego ale w dyskretnych odcieniach :)
Babsy
Babsy
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki kolor lakieru do poznaki będzie pasował do takich jasnych beżowych sandałków?

cielisty jest fajny;) ale ja maluje kolorem jaki mi akurat wpadnie w oko- do paznokci u nog lubie jaskrawe kolorki.
pijana
pijana
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki kolor lakieru do poznaki będzie pasował do takich jasnych beżowych sandałków?

Ja bym wybrała czerwień albo mocny róż, żeby nie było mdło.
Patrycja9119
Patrycja9119
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupiłam sobie beżowe rzymianki wczoraj w nich pochodziłam trochę po domku ;P i tak się zastanawiam jaki kolor lakieru do poznaki będzie pasował do takich jasnych beżowych sandałków?

Ja stawiam na jakis brazowy jasniejszy moze albo po prostu frencz.
Owieczka
Owieczka
  14 kwietnia 2011

lash architekt jest świetny :tak:

madzia2143
madzia2143
  14 kwietnia 2011

beże, french, czerwony.

Darunia511
Darunia511
  14 kwietnia 2011
Mi się wydaje, ze do jasnego beżu bedzie pasować wsyzstko. I niekoniecznie jasne kolory, bo np. turkus albo niebieski fajnie się kontrastują.

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się wydaje, ze do jasnego beżu bedzie pasować wsyzstko. I niekoniecznie jasne kolory, bo np. turkus albo niebieski fajnie się kontrastują.

zgadzam się, a tego tuszu nie używałam więc chętnie poznam opinie o nim
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  15 kwietnia 2011

Ja myślę, że do beżu wszystko pasuje. Tylko beż z beżem wydaje mi się trochę .. nudny. Skoro już są buty na słoneczne, szalone dni to zaszalej też z kolorkiem :)

Jasmyne
Jasmyne
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: LOREAL LASH ARCHITECT 4D

Kurcze ja się na niego czaję, mam nadzieję, że będzie dobry.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.