xmaInkax
xmaInkax
  13 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Słuchajcie, mam zamiar kupić swoje pierwsze balerinki [na allegro] no i mam problem :(
mam wziąć rozmiar taki sam jaki noszę np. w adidasach czy mniejszy o 0,5cm ?

:)

mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2011

zależy jakie baleriny i z czego są wykonane. poza tym patrz na długość wkładki.

Babsy
Babsy
  13 kwietnia 2011

moze lepiej w sklepie cos kupic, niz na allegro, jesli maja to byc twoje pierwsze baletki? szkoda potem czasu i atlasu na zabawy w odsylanie i odmienianie. ja adidasy kupuje rozmiar wieksze, zeby miec troche luzu w bucie. no ale wiadomo ze tak jak przyluzne adidasy utrzymaja sie na nodze, tak za duze baletki beda cie obcierac, spadac, albo jedno i drugie.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam zamiar kupić swoje pierwsze balerinki [na allegro]

Myślę, że baleriny to takie buty, które lepiej kupić w sklepie : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

368212
368212
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchajcie, mam zamiar kupić swoje pierwsze balerinki [na allegro] no i mam problem :( mam wziąć rozmiar taki sam jaki noszę np. w adidasach czy mniejszy o 0,5cm ?

skoro pierwsze w życiu to radziłabym Ci je kupić w normalnym sklepie i przymierzyć.
malami81
malami81
  13 kwietnia 2011

najważniejsza jest długość wkładki i nie ma tu różnicy czy to są balerinki czy adidasy...

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  14 kwietnia 2011
368212:
skoro pierwsze w życiu to radziłabym Ci je kupić w normalnym sklepie i przymierzyć.

jw , później będziesz miała urwanie głowy z oddawaniem z powrotem przez pocztę polską :mrgreen:
Patrycja9119
Patrycja9119
  14 kwietnia 2011

zmierz stope i wedlug cm szukaj tak chyba bedzie najlepiej

Ewelina
Ewelina
  17 kwietnia 2011

ja jednak wolałabym przymierzyć. Rozmiary są różne, poza tym materiał, z których wykonane są buty też się różni, jedne są 'miękkie' inne sztywne, jeszcze inne mają gumkę, która się rozciąga, inne jej nie posiadają, przy NOWYCH balerinach ZAWSZE na początku mam rany na piętach, wtedy przestaje je nosić aż do zagojenia, a gdy założę je znów to już jest idealnie :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.