(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)
Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
SoDope
7 Maret 2012
Konto usunięte: nadziei* sorry :p
nic nie szkodzi.
nie mam słownika w przeglądarce.
mmaryjka
7 Maret 2012
Konto usunięte: Jutro będziesz miała szansę wygrać 30.
wiem, wygram
AvantQueTuDis
7 Maret 2012
Konto usunięte: wiem, wygram
trzymam kciuki i liczę na kciukowe (?).
ChuckNorris1991
7 Maret 2012
Konto usunięte: liczę na kciukowe (?).
Zamiast liczyć na drobny procent, sama wybierz się do kolektury i może szczęście Ci dopisze :P
Konto usunięte: nic nie szkodzi.
nie mam słownika w przeglądarce.
Nie czepiam się już :)
mmaryjka
7 Maret 2012
Konto usunięte: trzymam kciuki i liczę na kciukowe (?).
też zagraj!
namawiam wszystkich znajomych, zawsze jest większa szansa, że będzie od kogo pożyczać;d
Babsy
8 Maret 2012
no to kobitki:
Dzisiaj dzień kobiet, więc cycki w górę
i odrzućcie z twarzy gradową chmurę,
niech żyje cellulit i kurze łapki,
bo i tak jesteśmy fajowe babki!
styka51
8 Maret 2012
Konto usunięte: Dzisiaj dzień kobiet, więc cycki w górę
i odrzućcie z twarzy gradową chmurę,
niech żyje cellulit i kurze łapki,
bo i tak jesteśmy fajowe babki!
Dziękuję i nawzajem kochana;*
Babsy
8 Maret 2012
styka51: Dziękuję i nawzajem kochana;*
shit, podczytujac hajda zauwazylam tam te same zyczenia
ale moje sa wyjatkowsze
madzia2143
8 Maret 2012
Konto usunięte: Dzisiaj dzień kobiet, więc cycki w górę
i odrzućcie z twarzy gradową chmurę,
niech żyje cellulit i kurze łapki,
bo i tak jesteśmy fajowe babki!
dziękuję :) ach jak to miłe, wszystko w koło pamiętają tylko własny facet nie :)
machu221
8 Maret 2012
wszystkiego najlepszego naszym brzydkim koleżankom z forum :D:D
feuliette
9 Maret 2012
Konto usunięte: dziękuję ach jak to miłe, wszystko w koło pamiętają tylko własny facet nie
Koleżanki chłopak zrobił zdjecie w kwiaciarni wysłał msm do niej z podpisem " KOCHANIE WSZYSTKIE DLA CIEBIE"
AvantQueTuDis
9 Maret 2012
aleeee mnieeee głowa boli
ChuckNorris1991
9 Maret 2012
I jak tam? Niewiasty wygrałyście coś wczoraj ?
PS. Jutro można zgarnąć 40 milionów..
mirra20
9 Maret 2012
Ja jeszcze nawet swojego losu nie sprawdziłam
ChuckNorris1991
9 Maret 2012
Konto usunięte: Ja jeszcze nawet swojego losu nie sprawdziłam
Pewne jest to,że milionerką na pewno nie jesteś,aczkolwiek może wzbogaciłaś się o stówkę lub parę tysięcy :P