lista tematów
TEMAT DO NABIJANIA I PLOTEK! strona 1757 z 1977
Dodano na
Moda i uroda
12 kwietnia 2011
przez
malami81
, 29652 postów (
szczegóły
),
ostatni post
11 grudnia 2013
Poprzednia
1753
1754
1755
1756
1757
1758
1759
1760
1761
1762
Następna
malami81
12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)
Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
styka51
31 grudnia 2012
Gad
: Kogo wy chcecie oszukać?
Czas i kilogramy :D
Konto usunięte
: a ją nie mam kierowcy na sylwestra, a żadne z nas obojga nie chce prowadzić:-|
W jedną stronę mnie i Mańka wiezie moja mama, a z powrotem to chyba z buta
Konto usunięte
: Ja też zamierzam ćwiczyć, nawet sobie zrobię zdjęcia porównawcze
Ja też :D
I znalazłam bloga i same takie zdjęcia są i będą motywacją:D
Gad
31 grudnia 2012
Szczęśliwego nowego roku Sylvinka. :*
Gad
31 grudnia 2012
styka51
: Czas i kilogramy :D
Przestaw sobie zegarek i wagę to oszukasz.
styka51
: I znalazłam bloga i same takie zdjęcia są i będą motywacją:D
Daj link
styka51
31 grudnia 2012
Gad
: Daj link
http://hotrealgirl.pinger.pl/p/3
Proszę Gadzie ;D
madzia2143
31 grudnia 2012
Nigdzie nie ma u mnie tych rekawiczek :[
Gejszalicious
31 grudnia 2012
styka51
: I znalazłam bloga i same takie zdjęcia są i będą motywacją:D
to zdjecie to mi trochę trąci fotoszopem :)
Prinz
Posty:
9528
(po ~128 znaków)
Reputacja:
0
|
Bluzgometr
TM
:
73
Prinz
31 grudnia 2012
@
Gad
:
włożę Ci.
Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.
Gad
31 grudnia 2012
styka51
: Proszę Gadzie ;D
Proś o co chcesz.
Prinz
: włożę Ci.
kedi
31 grudnia 2012
Gad
: Kogo wy chcecie oszukać?
spoko, nie waże 120 kg więc mega wyczynu nie będzie niestety
Sylvinka
: Krasnegostawu
styka51
31 grudnia 2012
Konto usunięte
: to zdjecie to mi trochę trąci fotoszopem :)
Oj tam, oj tam. Dobre jest :D
kedi
: spoko, nie waże 120 kg więc mega wyczynu nie będzie niestety
Mi tez w sumie do 120 troszkę brakuje
Paulinessa
31 grudnia 2012
Gad
: Ps. Idę z paulinessą na sylwestra
jak już mówiłam, spóźniłeś się z wnioskiem, cv i zaświadczeniem o nietykalności.
Gejszalicious
31 grudnia 2012
styka51
: Oj tam, oj tam. Dobre jest :D
nie mówię, że nie :) ale wydaje mi się, że zdjęcie zostało zwężone, by modelka wyglądała jeszcze szczuplej
ten brzuszek mi się podoba
http://i.pinger.pl/pgr180/4fabc00a00282d1f4ffae213/tumblr_m6sfo6m8b21rxk17go1_500.jpg
styka51
31 grudnia 2012
Konto usunięte
: ale wydaje mi się, że zdjęcie zostało zwężone, by modelka wyglądała jeszcze szczuplej
Tez to zauważyłam, żeby niby talia była bardziej zaznaczona;)
Gad
31 grudnia 2012
kedi
: spoko, nie waże 120 kg więc mega wyczynu nie będzie niestety
Zapostuj swoje zdjęcie bo nie wiem z kim rozmawiam.
Konto usunięte
: jak już mówiłam, spóźniłeś się z wnioskiem, cv i zaświadczeniem o nietykalności.
Nic nie mówiłaś.
Gejszalicious
31 grudnia 2012
styka51
: Tez to zauważyłam, żeby niby talia była bardziej zaznaczona;)
heh :) są osoby, które mają wąska talię :)
ja tez się do nich zaliczam, mam dość wąską* talię w stosunku do bioder :)
*szkoda, że nie szczupłą :(...ale jednak wąska :D
Poprzednia
1753
1754
1755
1756
1757
1758
1759
1760
1761
1762
Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.