lista tematów
TEMAT DO NABIJANIA I PLOTEK! strona 1687 z 1977
Dodano na
Moda i uroda
12 april 2011
przez
malami81
, 29652 postów (
szczegóły
),
ostatni post
11 Dezember 2013
Vorige
1683
1684
1685
1686
1687
1688
1689
1690
1691
1692
Nächste
malami81
12 April 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)
Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
madzia2143
6 Dezember 2012
Konto usunięte
: jejku ja też
i ja! Styka szuka chyba problemu :D
Bayje
6 Dezember 2012
ja mam jeszcze ponad 150 prezentów do rozdania więc ... XDDDDDDDDDDDDDDDDD
madzia2143
6 Dezember 2012
Konto usunięte
: ja mam jeszcze ponad 150 prezentów do rozdania więc ... XDDDDDDDDDDDDDDDDD
chciałam zobaczyć Twojego królewicza ale zacięła mi się
Fotka.tv
:(
Bayje
6 Dezember 2012
to tu masz
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/320562_108823302619337_54289943_n.jpg
madzia2143
6 Dezember 2012
Konto usunięte
: to tu masz
ale puchaty
mmaryja
6 Dezember 2012
mój pies lubi się z takimi bawić;)
dziewczęta, co można zrobić z białego sera/twarogu? oprócz sernika
i najlepiej bez dodatku mąki
styka51
6 Dezember 2012
Konto usunięte
: dziewczęta, co można zrobić z białego sera/twarogu?
Gzik
Bayje
6 Dezember 2012
Konto usunięte
: dziewczęta, co można zrobić z białego sera/twarogu? oprócz sernika
naleśniki z serem :D
mmaryja
6 Dezember 2012
styka51
: Gzik
o nieee. nie ma nic gorszego jak dla mnie
mam ochotę na ser i nie wiem co z niego zrobić, a taki 'surowy' jeszcze mi nie przejdzie
mmaryja
6 Dezember 2012
Konto usunięte
: naleśniki z serem
ale naleśniki bez mąki mogą nie wyjść;)
styka51
6 Dezember 2012
Konto usunięte
: o nieee. nie ma nic gorszego jak dla mnie
To nie mam pomysłu...tym bardziej, że bez mąki.
Bayje
6 Dezember 2012
Konto usunięte
: ale naleśniki bez mąki mogą nie wyjść;)
wydaje mi się, że jak będzie odpowiednia proporcja jajek do mleka to będzie dobrze.
styka51
6 Dezember 2012
http://forum.gazeta.pl/forum/w,77,15486672,,Zapiekany_ser_bialy_z_ziolami.html?v=2&wv.x=1
Biały ser zapiekany z ziołami.
mmaryja
6 Dezember 2012
Konto usunięte
: wydaje mi się, że jak będzie odpowiednia proporcja jajek do mleka to będzie dobrze.
aaa, chodzi ci o to, że zamiast mąki ser, tak?
Bayje
6 Dezember 2012
Nie, po prostu robisz masę na tego omleta czy naleśnika tylko z jajka i mleka i trochę cukru waniliowego. Usmaży się tak czy tak.
Vorige
1683
1684
1685
1686
1687
1688
1689
1690
1691
1692
Nächste
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.