mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)

cześć i czołem!
będąc dzisiaj w sephorze, pierwszy raz zwróciłam większą uwagę na ich markowe produkty. dostałam też rabat 15% i tak się zastanawiam co mogę kupić, bo jedyne co używałam to lakiery do paznokci, cienie i płyn do demakijażu oczu.

co możecie polecić? co jest godne uwagi?

pozdrawiam:]

malami81
malami81
  12 kwietnia 2011

Niestety nie wypowiem się w tej kwestii bo u siebie mam tylko Douglasa. A jedyne co testowałam z produktów Sephory to cienie (z których nie do końca byłam zadowolona)

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co możecie polecić? co jest godne uwagi?

Kilka miesięcy temu kupilam sobie lekki podkład - fond de teint voile legerz myślą o wiośnie/ lecie ,bo nie kryje bardzo , tylko matuje, nie tworzy efektu maski. Byłam zaskoczona jak jest dobry i stosunkowo niedrogi:



Od dwóch lat używam mascary HR ale kiedyś używałam sephorowego lash plumpera i był calkiem dobry:



szminki mają dośc dobre ( mocno nawilżają ) i oczywiście pędzle do makijażu z serii proffesionnel .
Totalnym dnem dla mnie był korektor ,róż i puder brązujący ( po kilku razach poszedł na allegro sobie ),
cienie mają sympatyczne, szczególnie te limitowanki z brokatem, ale bez bazy ani rusz, do tego są dość twarde jakieś...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 kwietnia 2011

ichniejsza piankę do golenia sobie wychwalam ale nie wiem czy Ci się przyda :D

mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś używałam sephorowego lash plumpera i był calkiem dobry

właśnie. tusz kiedyś też kupiłam, ale dla mnie był zbyt gęsty i za dużo się go nabierało na szczoteczkę. pędzle oczywiści też, ale mam tylko jeden do pudru i dwa do cieni;)
zastanawiam się nad płynem micelarnym, zmywaczem do paznokci i właśnie korektorem w kółeczku(z zielonym) no i pudrze, bo produkty mają dość tanie, ciągle dostaje jakieś rabaty z karty i tak się zastanawiam czy warto.

Konto usunięte
Konto usunięte: ichniejsza piankę do golenia sobie wychwalam ale nie wiem czy Ci się przyda

może wąsik mi się pojawi niedługo to wtedy skorzystam;d
Darunia511
Darunia511
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: będąc dzisiaj w sephorze, pierwszy raz zwróciłam większą uwagę na ich markowe produkty. dostałam też rabat 15% i tak się zastanawiam co mogę kupić, bo jedyne co używałam to lakiery do paznokci, cienie i płyn do demakijażu oczu. co możecie polecić? co jest godne uwagi?

Mam paletę Sephory, róże fajne, cienie intensywne, ale pomadki najlepsze! Na prawdę długo się utrzymują. Lakiery też fajne, kiedyś były takie malutkie, pachniały owocami, nie wiem czy jeszcze są :)
mmaryjka
mmaryjka
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lakiery też fajne, kiedyś były takie malutkie, pachniały owocami, nie wiem czy jeszcze są :)

teraz chyba są tylko te standardowe, chociaż szczerze mówiąc to się nie przyglądałam specjalnie. dzisiaj kupiłam śliczny miętowy, różowy i czerwony. wcześniej kupiłam nude i trzyma się tyle samo co lakier ysl, a kosztuje 80zł mniej więc teraz to mój faworyt;)
popatrzę na paletki, bo mam 20% rabatu i jeszcze 15% na kosmetyki pielęgnacyjne
Tricia
Tricia
  12 kwietnia 2011

ja bardzo lubię ich błyszczyki, w sumie tylko tego używam z sephory.

Paulinessa
Paulinessa
  12 kwietnia 2011

Nie miałam nic, ale słyszałąm dobre opinie o błyszczykach.

91kasia
91kasia
  12 kwietnia 2011

polecam kredki nano liner ;)

Hana25
Hana25
  13 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co możecie polecić? co jest godne uwagi?

Ja bardzo lubię trio z sephory puder, bronzer i rozświetlacz.
Darunia511
Darunia511
  13 kwietnia 2011
o, jeszcze tusz Sephory polecam.
A paletkę dostałam 2 lata temu na święta, w zeszłym roku tez były, wiec może i w tym będą.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.