Breet
Breet
  5 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Hej!
Kupiłam sobie ostatnio taką długą "workowatą" tunikę.
Zastanawiam się, co mogę do niej założyć?
Myślałam nad jakimiś leginsami.
Czy te, co mam na zdjęciu pasują? Czy są ok w stosunku do mojej figury?
Mam na myśli dość masywne uda i nogi.
A może inny kolor? Co z butami?
Kompletnie nie wiem jaki zestaw byłby ok.
Zrobiłam sobie zdjęcie mojej propozycji,
ale nie do końca jestem pewna, czy wszystko wygląda ok :woot:
Co do butów - pasowałyby do tego trampki za kostkę, a może nawet glany? Jak myślicie? Będę wdzięczna za każdą radę!
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  5 kwietnia 2011

Skoro masz grubsze uda powinnaś pokazac troszkę talię i resztę, a nie się jeszcze bardziej poszerzac.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
MusicMaker
MusicMaker
  5 kwietnia 2011

Podpisuję się pod tym co pisze "368212 "

pijana
pijana
  5 kwietnia 2011

Botki do niej odpadają i wszelkie buty skracające nogi. Według mnie ta tunika jest chyba za krótka, nie masz wcale bardzo masywnych nóg, ale powinna być trochę dłuższa. A jeśli chcesz jednak nogi wyszczuplić to czarne rajstopy/legginsy.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  5 kwietnia 2011

Ciuchy działają niekorzystnie właśnie na figurę, niż miał być zamierzony efekt. Tunika poszerza i pogrubia, buty skracają nogi i pogrubiają je : ) Klasyczne szpilki byłyby najlepsze, a tunika np. mogłaby być o fasonie bardziej przylegającym do ciała, aczkolwiek nie obcisła, po to, aby wyeksponować talię.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  7 kwietnia 2011

Trampki nie jeśli serio masz "masywne" uda ( czego nie widać na zdjeciach) to zakładaj buty na obcasie - one zawsze wyszczuplają

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.