ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Dobry wieczór ;D
1.Jako że w sierpniu mam wesele brata,postanowiłam się rozejrzeć na sukienkami dużo wczesniej jako że nie lubie załatwiać takich rzeczy na ostatnią chwile.No i znalazłam śliczną perełkę w kolorze grafitowym.
Zastanawiałam się nad wyrazistymi kolorami dodatków.Czy to dobry pomysł?Jakieś propozycje kolorów?
Czy może lepiej postawić na klasykę?

2.Wylicytowałam na allegro za całkiem przystępna cenę sliczne buty cos w rodzaju tych :

dokładnie mam juz sprawdzoną długość wkładki,ponieważ nie sa to moje pierwsze buty zakupione na allegro,niestety są troche za duże.Nie moge ich zwrócić ponieważ je licytowałam,stąd moje pytanie : co zrobic by mi noga w nich nie latała? Nie chce ich oddawać siostrze :( choć jak nic nie wymyslę to tak zrobię
Miłego wieczorku ;D :piwo:

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

z tematu o dietach Ci zacytuje, bo nie chce mi sie powtarzac :) :
Konto usunięte
Konto usunięte: przesadzilam z czyms (chyba) no i teraz cala twarz mnie swedzi ogolnie wydaje mi sie, ze cos mnie uczulilo, chociaz nie wiem co, bo nic nowego ani w mojej diecie, ani w produktach do pielegnacji ktorych uzywam ostatnio sie nie pojawilo. podejrzewam, ze przesadzilam z lodami a wiec znacie cos, co mogloby pomoc na swedzenie?? przejde sie dzisiaj do apteki i popytam i jak mi nie przejdzie (a przynajmniej sie nie rozprzestrzeni) do jutra to wybiore sie do lekarza, ale co byscie Wy mi polecili??


Konto usunięte
Konto usunięte: ale zielony do żółciaka by pasował :( no dobra wezmę taki podkład żeby zrównał się z piegami ;D na pewno będzie mega pomarańczowy :D Mmmm Great! ;D

:rock:
i tak ma byc!
i nie zapomnil, ze musi sie odznaczac od szyji :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: A może Ty masz jakis pomysł co zrobić z tymi nieszczęsnymi butami?;>

moze jakies wkladki?
nic poza tym mi nie przychodzi do glowy :and:

a tak w ogole to przyszly mi dzisiaj moje buty :rock:
ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak w ogole to przyszly mi dzisiaj moje buty

jakie? Pochwal się? :D
W diecie może nic Ci się nie zmieniło ale może składnik czegoś się zmienił i po prostu nie jest dobry dla Ciebie?
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie? Pochwal się? :D


ale z tylu maja jeszce taki pasek ...
- to jest takie tycie zdjecie, ale prawie nic na nim nie widac :nie:
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011

nie dzialaja zdjecia :ninja:

to one, z tym ze w rzeczywisitosci sa duzo ciemniejsze.

Konto usunięte
Konto usunięte: W diecie może nic Ci się nie zmieniło ale może składnik czegoś się zmienił i po prostu nie jest dobry dla Ciebie?

to przez nabial raczej :/
ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011

fajne,choć jak dla Mnie za niski obcas :) ale Ty na pewno nie jesteś takim krasnoludkiem jak ja więc pewnie sa idealnie dopasowane do twoich potrzeb :)

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z tematu o dietach Ci zacytuje, bo nie chce mi sie powtarzac :)

Biedna :rotfl: To wysypka jakaś?
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fajne,choć jak dla Mnie za niski obcas :) ale Ty na pewno nie jesteś takim krasnoludkiem jak ja więc pewnie sa idealnie dopasowane do twoich potrzeb :)

nawet nie chodzi o wzrost, ale przy malym dziecku to raczej na obcasach wysokich sobie nie pobiegam :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Biedna To wysypka jakaś?

no czerwona jestem i mnie twarz swedzi, wysypki jako takiej nie mam (mam pare takich tycich kropeczek, bardziej wyczuwalnych niz widocznych), ale najgorzej jest ze szczeka i w okolicach uszu :and:
no i czolo :ninja:
kupilam sobie krem z avene
, nalozylam kolo 6.30 i mnie przestalo swedziec przez jakos 2.5 godziny, ale czuje, ze znowu sie zaczyna :(
ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dzialaja zdjecia

wystarczyło skopiować i wkleić w przeglądarce ;P
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nalozylam kolo 6.3

wieczorem ofkors.
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wystarczyło skopiować i wkleić w przeglądarce ;P

ano widzisz :P
no ale juz wrzucilam takie, ktore widac:P
ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011

oprócz tych które pokazałam w pierwszym poście kupiłam sobie czarne klasyczne buty także na platformie mają 12 centymetrową szpilke a chodzi się w nich jak w butach sportowych :D są mega wygodne :) Love platformy ;DD
Ale zrobiłysmy mały off topic i w końcu nie wiem nic o tych dodatkach do sukienki ;P oprócz tej czerwieni i żółci którą na starcie dyskfalifikuję :D

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oprócz tych które pokazałam w pierwszym poście kupiłam sobie czarne klasyczne buty także na platformie mają 12 centymetrową szpilke a chodzi się w nich jak w butach sportowych :D są mega wygodne :) Love platformy ;DD

poka :w00t:
popatrze sobie chociaz :rotfl:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no czerwona jestem i mnie twarz swedzi, wysypki jako takiej nie mam (mam pare takich tycich kropeczek, bardziej wyczuwalnych niz widocznych), ale najgorzej jest ze szczeka i w okolicach uszu no i czolo

Oj, współczuję. Ja jestem jedynie uczulona na nikiel i na jad jakichś owadów, raz mnie nad wodą pocięły to na całych nogach miałam czerwone swędzące place. Poszłam do lekarza to jedynie kazał mi wapno pić. Innym razem jak mnie to ucięło w dłoń to mi cała napuchła. Fajny widok był- jak balon w kształcie dłoni. Poza tym to mnie żadne kosmetyki i jedzenie nie uczula na szczęście.

Konto usunięte
Konto usunięte: czuje, ze znowu sie zaczyna :(

Będzie pewnie trzeba na noc znów posmarować. Obyś tylko się nie budziła przez to :P
ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011

coś mi sie pieprzy z tymi postami już 3 ra nie moge dodac posta ze zdjęciem :[
to te:) http://allegro.pl/wenecja-sexy-szalowe-czerwona-podeszwa-black-37-i1516212629.html

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Będzie pewnie trzeba na noc znów posmarować. Obyś tylko się nie budziła przez to :P

wlasnie sie posmarowalam i jest troche lepiej, najgorzej ze sezon na lody sie zaczyna, a ja jak jest cieplo bez nich zyc nie moge :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oj, współczuję. Ja jestem jedynie uczulona na nikiel i na jad jakichś owadów, raz mnie nad wodą pocięły to na całych nogach miałam czerwone swędzące place. Poszłam do lekarza to jedynie kazał mi wapno pić. Innym razem jak mnie to ucięło w dłoń to mi cała napuchła. Fajny widok był- jak balon w kształcie dłoni. Poza tym to mnie żadne kosmetyki i jedzenie nie uczula na szczęście.

tez mam uczulenie na nikiel :/
ale oprocz tego jak przeginam z mlekiem/smietana/jajkami to mi sie masakra robi - juz teraz jestem przyzwyczajona, ze praktycznie tych produktow nie uzywam, albo ogolnie bardzo malo - np kawe pije nesca 3w1 a tam jest tyle smietanki, ze kot naplakal, ogolnie praktycznie nie jem rzeczy zawierajacych nabial, no wlasnie poza lodami, ale juz sie tak przyzwyczailam, ze wiem ile moge zjesc, zebym nie miala masakry.
no ale wczoraj dzien matki i te sprawy, lody, ciasto z bita smietana itp i na wieczor dobilam sie platkami z mlekiem no i mam.

moze to chamsko zabrzmi, ale historia o twojej rece poprawila mi troche humor :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.