ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Dobry wieczór ;D
1.Jako że w sierpniu mam wesele brata,postanowiłam się rozejrzeć na sukienkami dużo wczesniej jako że nie lubie załatwiać takich rzeczy na ostatnią chwile.No i znalazłam śliczną perełkę w kolorze grafitowym.
Zastanawiałam się nad wyrazistymi kolorami dodatków.Czy to dobry pomysł?Jakieś propozycje kolorów?
Czy może lepiej postawić na klasykę?

2.Wylicytowałam na allegro za całkiem przystępna cenę sliczne buty cos w rodzaju tych :

dokładnie mam juz sprawdzoną długość wkładki,ponieważ nie sa to moje pierwsze buty zakupione na allegro,niestety są troche za duże.Nie moge ich zwrócić ponieważ je licytowałam,stąd moje pytanie : co zrobic by mi noga w nich nie latała? Nie chce ich oddawać siostrze :( choć jak nic nie wymyslę to tak zrobię
Miłego wieczorku ;D :piwo:

Babsy
Babsy
  4 kwietnia 2011

2. wepchniecie w palce waty raczej odpada;)? sa jakies wkladki, ktore sie wklada pod piete, stopa sie unosi i nie lata w bucie. nic wiecej mi nie przychodzi do glowy:)

1. jakby byla to szara, zaproponowalabym róż, super wyglada z szarym:) a do grafitowej moze czerwien? taka strazacka:)

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiałam się nad wyrazistymi kolorami dodatków.Czy to dobry pomysł?Jakieś propozycje kolorów?

badz odwazna, ubierz dodatki w kolorze oczoyebnej zolci :rock:
ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: badz odwazna, ubierz dodatki w kolorze oczoyebnej zolci

pod tym względem jestem odważna ;P i chętnie ale jakos nie widzę tych kolorów razem ze sobą haha :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pod tym względem jestem odważna ;P i chętnie ale jakos nie widzę tych kolorów razem ze sobą haha :P

ja tak kogos nawet nie tak dawno widzialam :P
ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tak kogos nawet nie tak dawno widzialam :P

i jak wrażenia?
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i jak wrażenia?

ciezko stwierdzic, bo bardziej smialam sie z tego, ze po pijaku szla i jej pol tylka bylo widac :rotfl:
ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciezko stwierdzic, bo bardziej smialam sie z tego, ze po pijaku szla i jej pol tylka bylo widac

ja to już chyba bardziej z czerwienią to widzę ;) bo do żółtego nie jestem przekonana;P nie mam żadnego ubrania co miało by delikatny związek z żółtym kolorem :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to już chyba bardziej z czerwienią to widzę ;) bo do żółtego nie jestem przekonana;P nie mam żadnego ubrania co miało by delikatny związek z żółtym kolorem :P

zawsze mozesz kupic kÓll plastikowe kolczyki czy bransoletke :rotfl:
ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze mozesz kupic kÓll plastikowe kolczyki czy bransoletke

plastic is fantastic ;D hahahahaa xD
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: plastic is fantastic ;D hahahahaa xD

i korektor zamiast szminki na usta :rock:
:lol2:
ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i korektor zamiast szminki na usta

hahahahaha! a może być ten taki zielony?:D czy musi być pod kolor podkładu :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahaha! a może być ten taki zielony?:D czy musi być pod kolor podkładu :D

nie, nie :nie:
musi byc megabialy, a podklad mega pomaranczowy, zeby byl kontrast!

zaraz wydlubie sobie twarz :ninja:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zaraz wydlubie sobie twarz

:woot:[color=white]
ImaDrug
ImaDrug
  4 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, nie musi byc megabialy, a podklad mega pomaranczowy, zeby byl kontrast! zaraz wydlubie sobie twarz

ale zielony do żółciaka by pasował :( no dobra wezmę taki podkład żeby zrównał się z piegami ;D na pewno będzie mega pomarańczowy :D Mmmm Great! ;D
A może Ty masz jakis pomysł co zrobić z tymi nieszczęsnymi butami?;>
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.