cyrkierka
cyrkierka
  2 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Hej!
Mój odwieczny problem to dobór okularów do twarzy (dlatego nie cierpię ich kupować), a że idzie słoneczko czas się nad tym zastanawiać.
Pomóżcie mi proszę, bo jak mierzę różne pary, to przy każdej mam wrażenie że nie pasuje. Jak wy to widzicie?
Kształt twarzy mam raczej owalny, jestem brunetką z dość ciemną karnacją. Długie proste włosy. Mam nadzieję, że to wystarczy żebyście mogły mi pomóc :)
Mile widziane przykładowe fotki.

Z góry dzięki :calusek:

madzia2143
madzia2143
  2 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kształt twarzy mam raczej owalny, jestem brunetką z dość ciemną karnacją. Długie proste włosy. Mam nadzieję, że to wystarczy żebyście mogły mi pomóc :)

do owalnej twarzy pasuje wiele modeli okularów - co więcej, w artykułach piszą, że do owalnej buźki pasuje każdy rodzaj okularów. Czy tak jest w praktyce - nie wiem..
Sama mam owalną twarz i nie we wszystkim czuję się komfortowo.
Myślę, że po prostu nie lubisz się wyróżniać, czujesz jakiś opór - bo jednak okulary przyciągają uwagę.

ja m.in mam takie tylko całe czarne, łącznie ze szkłami i czuję się w nich dobrze.
http://okulary24.pl/kultowe-okulary-przeciwsloneczne/okulary-przeciwsloneczne-a40114b.html
Extrawelt
Extrawelt
  3 kwietnia 2011

błagam tylko nie okulary zakrywające pól twarzy, wygląda to strasznie tandetnie a coraz więcej kobiet (zresztą nie tylko) je zakłada.

agoosiaaa
agoosiaaa
  3 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój odwieczny problem to dobór okularów do twarzy (dlatego nie cierpię ich kupować), a że idzie słoneczko czas się nad tym zastanawiać.

ale masz na mysli okulary przeciwsloneczne, tak??
PapsiP
PapsiP
  3 kwietnia 2011


Babsy
Babsy
  3 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak mierzę różne pary, to przy każdej mam wrażenie że nie pasuje.


Konto usunięte
Konto usunięte: do owalnej twarzy pasuje wiele modeli okularów - co więcej, w artykułach piszą, że do owalnej buźki pasuje każdy rodzaj okularów.

no wlasnie:) jakbys miala foto twarzy, latwiej byloby komus cos dopasowac...
awiatorki i pseudo-wayfarer to moje ulubione modele:)
pinheiros
pinheiros
  3 kwietnia 2011

aviartor, clubmaster

madzia2143
madzia2143
  3 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: clubmaster

pełno ich teraz, ale jakoś nie potrafię się do nich przekonać, nie podobają mi się

Konto usunięte
Konto usunięte: aviartor,


Babsy
Babsy: pseudo-wayfarer

to są moje typy ;)
cyrkierka
cyrkierka
  3 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale masz na mysli okulary przeciwsloneczne, tak??

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: pinheiros:clubmaster pełno ich teraz, ale jakoś nie potrafię się do nich przekonać, nie podobają mi się pinheiros:aviartor,Babsy:pseudo-wayfarer to są moje typy ;)

Przejrzalam google.. zadne mi sie nie podobaja :woot:

Moze ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?
Rosemarie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.