Odjazdowa
Posty: 18 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odjazdowa
  2 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Normalna temperatura to 36,6 ta?:P
Cos nie tak jest jak mam prawie ze codziennie 37,6?
dobrze sie czuje, nie mam zadnych problemow, stresow ani zadnych podobnych rzeczy. A nie wiem o co chodzi

Szczurka
Szczurka
  3 kwietnia 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: Normalna temperatura to 36,6 ta?:P

Tak. +/- niewielka różnica, w zależności od człowieka.
U kobiety zmienia się temperatura w zależności od dnia cyklu.

Odjazdowa
Odjazdowa: Cos nie tak jest jak mam prawie ze codziennie 37,6?

a codziennie mierzysz?
może po prostu tak masz. Zawsze możesz pójść do lekarza i się spytać, zrobić badania i dowiedzieć, czy wszystko z Tobą OK.

Ja zawsze mam niższą, niż powinnam :D
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  3 kwietnia 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: Normalna temperatura to 36,6 ta?:P Cos nie tak jest jak mam prawie ze codziennie 37,6? dobrze sie czuje, nie mam zadnych problemow, stresow ani zadnych podobnych rzeczy. A nie wiem o co chodzi

jeśli masz cały czas, 30 dni w miesiącu temperaturę wyższą o 1 stopień to nie, to nie jest normalne.
Fieska
Fieska
  3 kwietnia 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: Normalna temperatura to 36,6 ta?:P Cos nie tak jest jak mam prawie ze codziennie 37,6? dobrze sie czuje, nie mam zadnych problemow, stresow ani zadnych podobnych rzeczy. A nie wiem o co chodzi


A mierzysz pod pachą czy jak? Może wypróbuj inną metodę. Np. pod język, albo ucho, lub rektalnie. Czasami jak się człowiek spoci lub ma dezodorant to termometr może się pomylić, jeżeli cały czas masz podwyższoną temperaturę to nie jest dobrze.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.