Rosemarie
Rosemarie
  2 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Mam bluzkę podobną do tej:

i chciałabym ją ubrać na test gimnazjalny (nie krzyczcie, że jestem małolatką :and:) ale zastanawiam się, czy lepsza byłaby do niej prosta spódnica, czy spodenki z wysokim stanem, czy też lepiej po prostu zwykłe, proste spodnie? A może coś innego?
To już za tydzień, jestem rozdarta, bo wszystko praktycznie mi by się podobało, koleżanki tylko patrzą na to, żeby samemu wyglądać dobrze, więc zwracam się z prośbą o propozycje do was. Z góry dzięki!

Babsy
Babsy
  2 kwietnia 2011

a test gimnazjalny to pokaz mody, czy egzamin?:woot: spodnice, jak juz.

Vodkapolska
Vodkapolska
  2 kwietnia 2011

kochana, taka tunka to na codzien ;)
radziła bym ci kupic sukienke skromną ;p

Darunia511
Darunia511
  2 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i chciałabym ją ubrać na test gimnazjalny (nie krzyczcie, że jestem małolatką ) ale zastanawiam się, czy lepsza byłaby do niej prosta spódnica, czy spodenki z wysokim stanem, czy też lepiej po prostu zwykłe, proste spodnie? A może coś innego? To już za tydzień, jestem rozdarta, bo wszystko praktycznie mi by się podobało, koleżanki tylko patrzą na to, żeby samemu wyglądać dobrze, więc zwracam się z prośbą o propozycje do was. Z góry dzięki!

Ja bym założyła czarne proste rurki, bo to rozumiem jest tunika?
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  2 kwietnia 2011

a dokąd ona Ci sięga?

maybe I had said something that was wrong

Rosemarie
Rosemarie
  2 kwietnia 2011
sinaasappelsap
sinaasappelsap: a dokąd ona Ci sięga?

Do połowy uda, jeśli ją naciągnę, jeśli zostawiam luźno jest jak normalna bluzka.

Vodkapolska
Vodkapolska: radziła bym ci kupic sukienke skromną ;p

Sukienkę mam już na komers, nie kupię kolejnej na test, żeby ją założyć raz i odwiesić do szafy. :woot:

Babsy
Babsy: a test gimnazjalny to pokaz mody, czy egzamin?

Wymagany jest elegancki ubiór, a ja nie jestem zwolenniczką koszul i spodni w kant.
Po prostu się w tym nie czuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym założyła czarne proste rurki, bo to rozumiem jest tunika?

Tak jakby, czyli jak wyżej z długością.
pijana
pijana
  2 kwietnia 2011

Jakaś magiczna ta bluzko-tunika, skoro jest normalnej długości i daje się bez problemu naciągnąć do połowy uda :woot:

Babsy
Babsy
  2 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jestem zwolenniczką koszul i spodni w kant.


kochana, tez nie przepadam za tym, ale przeciez dzien w dzien tak chodzic nie masz, tylko zalozyc na kilka godzin. rownie dobrze dresiarz moze powiedziec, ze gajeru nie zalozy i tyle- ale sa sytuacje, kiedy trzeba zalozyc nie to co najbardziej lubimy, tylko to co wypada.
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  2 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Do połowy uda, jeśli ją naciągnę, jeśli zostawiam luźno jest jak normalna bluzka.

to ja byłabym za jakimiś obcisłymi czarnymi spodniami

maybe I had said something that was wrong

sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  2 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: kochana, tez nie przepadam za tym, ale przeciez dzien w dzien tak chodzic nie masz, tylko zalozyc na kilka godzin. rownie dobrze dresiarz moze powiedziec, ze gajeru nie zalozy i tyle- ale sa sytuacje, kiedy trzeba zalozyc nie to co najbardziej lubimy, tylko to co wypada.

ja na swój egzamin poszłam w trampkach, czarnych spodniach i białym t-shircie
więc uważam że sukienka, szpilki i cała ta ciasnota nie jest wymagana

maybe I had said something that was wrong

madzia2143
madzia2143
  2 kwietnia 2011

czy mi się wydaje, czy ona sięga za pupę? jeśli tak, to wybrałabym czarne spodnie.

Gothiclady
Gothiclady
  3 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym założyła czarne proste rurki, bo to rozumiem jest tunika?


jw. czarne rurki, bo spódnica w ogóle do tego nie pasuje. mi też to na tunikę wygląda.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 kwietnia 2011

Rurki czarne jak większość + szpilki i będzie okej.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  3 kwietnia 2011

na egzamin TYLKO spódnica :tak:

Fieska
Fieska
  3 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i chciałabym ją ubrać na test gimnazjalny (nie krzyczcie, że jestem małolatką ) ale zastanawiam się, czy lepsza byłaby do niej prosta spódnica, czy spodenki z wysokim stanem, czy też lepiej po prostu zwykłe, proste spodnie? A może coś innego? To już za tydzień, jestem rozdarta, bo wszystko praktycznie mi by się podobało, koleżanki tylko patrzą na to, żeby samemu wyglądać dobrze, więc zwracam się z prośbą o propozycje do was. Z góry dzięki!


Do spódniczki nie wydaję mi się aby to zaciekawię wyglądało. Wydaje mi się, że bardzo skróci cały wygląd i będziesz wyglądała jakbyś nie miała spódnicy. To takiej bluzki to raczej rurki, ale nie wiem jak na egzamin. Ja na egzamin poszłabym w prostej czarnej spódniczce/spódnicy i jakiejś koszuli i na to marynarka. Chyba, że możecie iść w spodniach, to czarne rurki i na to np. granatowa marynarka z podwiniętymi rękawami, i do tego czarne lub granatowe pumps'y.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.