DylaraComesBack
DylaraComesBack
  1 kwietnia 2011 (pierwszy post)
http://www.youtube.com/watch?v=ktdFm7xNJow
ok 2:50 +
Czarna, krótki rękaw, podobny rozmiar, gdzie takich szukać?
madzia2143
madzia2143
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spróbuję coś ogarnąć :P

dasz radę ; D
Darunia511
Darunia511
  1 kwietnia 2011
Kązdy sklep sieciowy zapewne takie ma.
H&M, River Island, New Yorker jak chcesz tanio.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kązdy sklep sieciowy zapewne takie ma. H&M, River Island, New Yorker jak chcesz tanio.

w takich sklepach na mnie rozmiarów nie ma :rotfl:
Darunia511
Darunia511
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w takich sklepach na mnie rozmiarów nie ma

No to powinieneś już wiedzieć, że musisz zainwestować więcej pieniędzy, jezeli nie ma w sklapach sieciowych, możesz iść do krawca.
Darunia511
Darunia511
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w takich sklepach na mnie rozmiarów nie ma

Zreszta, dlaczego niby nie ma na Ciebie rozmiaru? Patrzę na Twoje zdjęcia i jestes całkiem przeciętnej budowy.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zreszta, dlaczego niby nie ma na Ciebie rozmiaru? Patrzę na Twoje zdjęcia i jestes całkiem przeciętnej budowy.

lekko ponad 100kg swoje robi, ogólnie w największe rozmiary z sieciówek mieszczę się, ale wolę trochę luźniejsze ubrania :tak:
dlatego zmuszony jestem ubierac się w "rapowe" xl :mrgreen:
Darunia511
Darunia511
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lekko ponad 100kg swoje robi, ogólnie w największe rozmiary z sieciówek mieszczę się, ale wolę trochę luźniejsze ubrania dlatego zmuszony jestem ubierac się w "rapowe" xl

Mój chłopak waży też 100 i zdarza mu się poszukać czegoś w sieciówkach, aczkolwiek rzeczywiście bywa, że coś jest obcisłe, wynika to chyba z tego, ze też większość chłopców, bo facetem tego nazwać nie mozna, nosi ubrania obcisłe jak baba. No cóż, on ma koszule z H&M, wiec może zobacz...
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój chłopak waży też 100 i zdarza mu się poszukać czegoś w sieciówkach, aczkolwiek rzeczywiście bywa, że coś jest obcisłe, wynika to chyba z tego, ze też większość chłopców, bo facetem tego nazwać nie mozna, nosi ubrania obcisłe jak baba. No cóż, on ma koszule z H&M, wiec może zobacz...

no może zobacze
niedawno jakoś naszła mnie chęć na odwiedzenie croppa, wcześniej tam kupywałem koszulki xl i do dziś są dobre, zachciało mi się zmierzyć tam longsleve xxl, na długość fajny dobry akurat
ale strasznie wąski xd
ja sobie wyrobiłem takie zdanie że to sklepy dla szczupłych ludzi :tak:
Darunia511
Darunia511
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no może zobacze niedawno jakoś naszła mnie chęć na odwiedzenie croppa, wcześniej tam kupywałem koszulki xl i do dziś są dobre, zachciało mi się zmierzyć tam longsleve xxl, na długość fajny dobry akurat ale strasznie wąski xd ja sobie wyrobiłem takie zdanie że to sklepy dla szczupłych ludzi

Moze na męskich dzialach, ja jestem szczupła i dużo rzeczy jest dla mnie za duzych, np. ze spodniami mam problemy. Koszula jak mi dobra, to w cyckach za mała. Ja zauwazyłam, że w sieciówkach rzeczy meskie sa raz ze tansze, dwa, lepsze jakościowo, np. grubsze. Chyba kobiety są skłonne mniej rozsądnie wydawać pieniadze.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze na męskich dzialach, ja jestem szczupła i dużo rzeczy jest dla mnie za duzych, np. ze spodniami mam problemy. Koszula jak mi dobra, to w cyckach za mała. Ja zauwazyłam, że w sieciówkach rzeczy meskie sa raz ze tansze, dwa, lepsze jakościowo, np. grubsze. Chyba kobiety są skłonne mniej rozsądnie wydawać pieniadze.

o widzisz, bo gdzie ja nie zajde to mi się wydaje że kobiece rzeczy są tańsze, np buty w nike xd
Darunia511
Darunia511
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o widzisz, bo gdzie ja nie zajde to mi się wydaje że kobiece rzeczy są tańsze, np buty w nike xd

Hmm nie wiem jak z butami, bo w sumie nie porównuję cen butów, jako że w sumie na męskie się rozmiarem nie załapuję :P
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm nie wiem jak z butami, bo w sumie nie porównuję cen butów, jako że w sumie na męskie się rozmiarem nie załapuję :P

w gazetce reklamowej widziałem :P
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  1 kwietnia 2011

idę stąd :bye:

Transcendencja
Transcendencja
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czarna, krótki rękaw, podobny rozmiar, gdzie takich szukać?

W sklepie raczej :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.