ReJfiK
ReJfiK
  1 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Planuje zakupić buty do użytku codziennego ... zawsze mam problem z kupnem butów i odważyłam się zasięgnąć waszej opinie... :)

http://allegro.pl/buty-nike-air-divine-r-37-5-366250-041-kurier-i1535016255.html

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak,Ty jedna rozumiesz jaka jest różnica obuwia w pracy :) z tym że Ty pracujesz po 8 a ja po 12 h :) wiec nam zależy na wygodnym obuwiu a nie szykownym :)

ale ja nie rozumiem jakie myslenie trzeba miec, zeby myslec ze buty sportowe moze nosic tylko dziewczyna dresa, blachara itp?
ImaDrug
ImaDrug
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BreakMyFall18

Darunia511 napisała jak sytuacja wygląda w Poznaniu,jednak w innych częściach Polski wygląda to inaczej tak jak u Ciebie i u mnie:)
ImaDrug
ImaDrug
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja nie rozumiem jakie myslenie trzeba miec, zeby myslec ze buty sportowe moze nosic tylko dziewczyna dresa, blachara itp?

to już zapytaj innych dziewczyn, może odpowiedzą ja jestem zwolenniczką sportowego obuwia nie tylko na siłownię i pobiegać więc nie mogę odpowiedzieć.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 kwietnia 2011

nie chce mi sie w to zagłębiac, kobiety chodzą w całej Polsce w sportowych butach i nie koniecznie trzeba byc dresem, w Poznaniu sprawa wyglada tak samo.

ImaDrug
ImaDrug
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chce mi sie w to zagłębiac, kobiety chodzą w całej Polsce w sportowych butach i nie koniecznie trzeba byc dresem, w Poznaniu sprawa wyglada tak samo.

ja to wiem i Ty to wiesz.aczkolwiek niektórzy maja inne zdanie na temat sportowych butów i nic tego nie zmieni.
Darunia511
Darunia511
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i wypraszam sobie, moj narzeczony nie jest dresem a ja nie jestem dziewczyną dresa, blacharą 'penerą' ani niczym innym co napisałaś, przestan uogólniać. buty sportowe mozna nosic do jeansow.

Widać, czytanie ze zrozumieniem jest Ci obce, albo sobie czytasz co drugi wers.

Konto usunięte
Konto usunięte: mnie to na prawdę dziwi, sama chodzę często w adidasach.. dla mnie są wygodne (mam problemy z kręgosłupem) i też sobie pozwolić nie mogę na ciągłym chodzeniu w szpilkach, baletkach itp. W takim razie, gdybym w Poznaniu pokazała się w obuwiu sportowym uznano by mnie za dresa, dziewczynę penere (co kolwiek to jest ) lub blacharę?

Po prostu dla mnie ten model takowym jest. DLA MNIE. Chcesz to sobie zakładaj, nic mi do tego. Nosze buty sportowe właściwie prawie codziennie, jest tego taki wybór, iż na prawde można sobie darować gadanie o wygodnym obuwiu, bo to nie jedyny model jaki ma w ofercie firma Nike. Dla mnie takie buty są wieśniackie niczym białe kozaczki i tyle.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie takie buty są wieśniackie niczym białe kozaczki i tyle.

nie wypowiem sie, bo napisze za duzo.
Darunia511
Darunia511
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wypowiem sie, bo napisze za duzo.

A jednak się wypowiedziałaś.
ImaDrug
ImaDrug
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BreakMyFall18

nie denerwuj się ;P

Ps.gratulacje z wyników próbnych egzaminów :) zdolna fryzjerka jakich mało :( Szkoda że nie ma Cie u Mnie w okolicy :(
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jednak się wypowiedziałaś.

no, ale nie rozpisze sie jak mam w zwyczaju, bo zaraz dostane bana albo bedzie kłótnia na 41 stron.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ps.gratulacje z wyników próbnych egzaminów :) zdolna fryzjerka jakich mało :( Szkoda że nie ma Cie u Mnie w okolicy :(

nie denerwuje :-)
dziękuje, w sumie nie są aż takie wazne, zawodowe miałam dawno temu te są techniczne :-) ale ciesze sie z wyników, na 50 pyt tylko 4 odpowiedzi zle, to jest dobry wynik... :-) mam nadzieje, ze główny zdam bezbłędnie, zakuwam ostro chociaz do tego wcale sie nie uczyłam.
ImaDrug
ImaDrug
  1 kwietnia 2011

Powodzenia i dobranoc :):*

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 kwietnia 2011

nie dziękuję, dobranoc :*

mmaryjka
mmaryjka
  2 kwietnia 2011

buty tragiczne. i wszystkie shoxo podobne również tragedia.
jedyne nike które są zajebiście wygodne, trwałe to air maxy. biegam w nich po szpitalu nawet 20 godzin, a przy moich chorych piętach to jest wyzwanie - i stopy łącznie z kręgosłupem cacy.

madzia2143
madzia2143
  2 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu dla mnie ten model takowym jest. DLA MNIE. Chcesz to sobie zakładaj, nic mi do tego. Nosze buty sportowe właściwie prawie codziennie, jest tego taki wybór, iż na prawde można sobie darować gadanie o wygodnym obuwiu, bo to nie jedyny model jaki ma w ofercie firma Nike. Dla mnie takie buty są wieśniackie niczym białe kozaczki i tyle.

pokażesz mi model obuwia sportowego który nadaje się do chodzenia na co dzień? zamierzam kupić w najbliższym czasie, a chyba nie jestem obeznana w tej kwestii, nie fajnie by było przegapić coś godnego uwagi ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: biegam w nich po szpitalu nawet 20 godzin, a przy moich chorych piętach to jest wyzwanie - i stopy łącznie z kręgosłupem cacy.

u nas nie można chodzić w butach sportowych ;/ albo obuwie medyczne - które nie wiem czemu ale drażni mnie i są dla mnie nie wygodne, bolą mnie pięty po nich - albo zwykłe nie wyróżniające się białe trampki np z Atmosphere do których tez nie jestem przekonana bo jednak to trampki.
mmaryjka
mmaryjka
  2 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u nas nie można chodzić w butach sportowych ;/ albo obuwie medyczne - które nie wiem czemu ale drażni mnie i są dla mnie nie wygodne, bolą mnie pięty po nich - albo zwykłe nie wyróżniające się białe trampki

ja mam chore pięty i mam 'pozwolenie', ale ogólnie też nie powinnam w nich chodzić.
mam też właśnie takie trampko tenisówki, ale ja muszę sobie kupować dobre buty bo inaczej stracę stopy;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.