ReJfiK
ReJfiK
  1 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Planuje zakupić buty do użytku codziennego ... zawsze mam problem z kupnem butów i odważyłam się zasięgnąć waszej opinie... :)

http://allegro.pl/buty-nike-air-divine-r-37-5-366250-041-kurier-i1535016255.html

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: odważyłam

Z męskiego konta piszesz? :mrgreen:
Co do butów to mogą być.
rudxx
rudxx
  1 kwietnia 2011
nie podobają mi się. a w szczególności przednia część, która wygląda na plastikową..
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 kwietnia 2011

Mi się nie podobają.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  1 kwietnia 2011

Kompletnie nie mój styl. Mimo, że kocham Najki.

Babsy
Babsy
  1 kwietnia 2011

calkiem, calkiem:)

animka
animka
  1 kwietnia 2011

nie nie nie.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Planuje zakupić buty do użytku codziennego ... zawsze mam problem z kupnem butów i odważyłam się zasięgnąć waszej opinie... :)

Powiem Ci, że nawet spoko.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

styka51
styka51
  1 kwietnia 2011

Nie są złe... tylko kolor łyżwy jakiś taki... :ninja:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 kwietnia 2011

sa straszne, dramat

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Planuje zakupić buty do użytku codziennego ... zawsze mam problem z kupnem butów i odważyłam się zasięgnąć waszej opinie... :)

Już trzeci raz dodaje posta, co jest z tym forum?!

Śliczne te buty! Ja uwielbiam Najeczki, szczególnie czarne :-) buty mają wygodne i wygodniejsze, dla mnie najwygodniejsze są Shoxy - model Vital.
Mam takie już dwa lata (teraz idzie je kupic za smieszne pieniadze i zamierzam zamowic bo moje już są 'znoszone', trzymają się dobrze ale wiadomo...) i jestem MEGA ZADOWOLONA, są BARDZOOOO WYGODNE!
Konto usunięte
Konto usunięte: Planuje zakupić buty do użytku codziennego ... zawsze mam problem z kupnem butów i odważyłam się zasięgnąć waszej opinie... :)


Śliczne :-) uwielbiam Najeczki, szczególnie czarne! :napalony:
Ja za najwygodniejsze do noszenia na codzien uważam Shoxy - model Vital :-)
ja mam takie (juz dwa lata, teraz idzie je kupic za smieszne pieniadze) i jestem MEGA ZADOWOLONA:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 kwietnia 2011
:woot:
bez kitu, cos dziwnego sie tu dzieje :D xD
madzia2143
madzia2143
  1 kwietnia 2011

propozycja BreakMyFall jest lepsza.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: propozycja BreakMyFall jest lepsza.

kwestia gustu, ale te buty na pewno są wygodniejsze nawet po całym dniu chodzenia noga nie boli ;-)
madzia2143
madzia2143
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kwestia gustu, ale te buty na pewno są wygodniejsze nawet po całym dniu chodzenia noga nie boli ;-)

musze kupić też nowe buty. Do tej pory miałam z Adidasa i nie narzekam bo trzymają się kilka lat i nadal są do użytku, tylko chciałabym już coś nowego ; )
adidasy z targu zawsze starczały mi na jeden sezon, czasem nawet w ciągu jednego roku kupywało się kilka par, więc uważam, że buty jednak warto kupić oryginalne ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.