MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011 (pierwszy post)

Witam
Z przyjemnością chciałbym się podzielić niezwykłym dokonaniem :D
Generalnie mam łysienie androgenowe czyli przeszczep albo łysina.
Od 3 miesięcy biorę skrzyp z biedronki, piję noni od herbalyes i myję włosy szamponem Dandrene(przeciw łupieżowym)
Efekt jest taki że pojawiło mi się pełno nowych małych włosów i to nie tylko na głowie.
Jak tak dalej pójdzie to zakryje mi całe zakola:)
Niemożliwe, a jednak możliwe:)
Ciekawe czy to efekt wiary w działanie, czy faktyczne chemiczne oddziaływanie:)

Babsy
Babsy
  31 marca 2011

o wlosach piszemy w podwieszonym temacie:)

MusicMaker
MusicMaker
  31 marca 2011

...a już widzę, ale jeśli tam bym napisał to temat by od razu zniknął w bezsensownych wywodach.
Myślę ze to jest pewne światełko dla tych którzy również są skazani przez łysienie androgenowe.

annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Od 3 miesięcy biorę skrzyp z biedronki, piję noni od herbalyes i myję włosy szamponem Dandrene(przeciw łupieżowym

napisz dokladnie prosze, co Ci pomoglo bo mamyb w rodzinie podobny problem...

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  31 marca 2011
annjamaica
annjamaica: napisz dokladnie prosze, co Ci pomoglo bo mamyb w rodzinie podobny problem...

ja tez chetnie poczytam.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

MusicMaker
MusicMaker
  1 kwietnia 2011

Nie jestem właśnie pewien co mi pomogło.
Generalnie jestem wegetarianinem, moja dieta jest bardzo bogata w pyrki i biały ser. Potrafię zjeść 300g białego sera dziennie.
Do tego tak jak napisałem od 3 miesięcy stosuje wyżej wymienione.
Cały czas się zastanawiam czy to ten szampon + sok + tabletki dały ten efekt, czy też moja wiara że to powinno dać efekt.
Najzabawniejsze jest to że od roku żyłem w przekonaniu że to dziedziczne i nic z tym nie zrobię po za przeszczepem a tu taka niespodzianka:)
Niby ser biały zdrowy na włosy, skrzyp też, ten szampon no to najlepszy szampon przeciwłupieżowy, ale raczej na porost włosów to on nie jest.
Może to, to magiczne działanie tego soku.
Jest strasznie ohydny, bo aż mam odruchy wymiotne za każdym razem jak go pije ale jeśli daje między innymi efekt w postaci włosów na głowie to mogę pić ile będzie trzeba:D
Sok pije około 70-100ml dziennie przy czym sok kosztuje 1000ml/73zł + koszty przesyłki.
Polecam u herbalayes bo z tych które próbowałem to tylko TNI jest lepszy ale TNI to koszt 180zł/1000ml a wiec to już nie dla mnie :D
Jak ktoś nie słyszał o tym soku to proponuje poczytać ma on dość magiczne właściwości. Czy działa? Ja wierze że działa no i chyba działa :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 kwietnia 2011
annjamaica
annjamaica: napisz dokladnie prosze, co Ci pomoglo bo mamyb w rodzinie podobny problem...


Prinz
Prinz: ja tez chetnie poczytam.

to jest łamanie regulaminu, wyraźnie jest napisane, że osoby, które zakładają temat, który powinien być w temacie podwieszonym - inni użytkowincy powinni ich kulturalnie odesłać tam, gdzie jest wyznaczone miejsce na takie tematy.

http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/948758,FRYZURY_I_PIELEGNACJ/98
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.