Babsy
Babsy
  29 marca 2011 (pierwszy post)

uzywacie? mozecie jakies polecic? ostatnio tak mnie naszla mysl, ze moglabym zaczac podkreslac brwi:) mialam sprobowac henny, ale mysle- jak cos sknoce, to bede chodzic jakis czas i straszyc dwoma ciemnymi gasienicami nad oczami;)

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  29 marca 2011

Kup sobie cienie do brwi z essence. Nie są zbyt drogie a bardzo fajne :)

malami81
malami81
  29 marca 2011

Inglot ma specjalne cienie do brwi - sama używam i jestem zadowolona :)

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  29 marca 2011
Babsy
Babsy: uzywacie?

nie, bo i po co :woot:
SoDope
SoDope
  29 marca 2011
Babsy
Babsy: mialam sprobowac henny

najwyżej użyjesz spirytusu salicylowego. :mrgreen:
Babsy
Babsy
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, bo i po co

ostatnio spodobaly mi sie wyraziste, podkreslone brwi:)

Konto usunięte
Konto usunięte: najwyżej użyjesz spirytusu salicylowego.

no wlasnie nie wiedzialam, czym mialabym to zmyc, jesli wyszlyby zbyt ciemne:) moze i kiedys sie skusze:)
pijana
pijana
  29 marca 2011

Używam kredki z Essence, bo ma idealny kolor. Kiedyś używałam cieni Constance Carrol znalezionych w domu, to były normalne cienie do powiek, ale kolor mi pasował ;D

Babsy
Babsy
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Używam kredki

probowalam brazowej kredki... do ust, ale nie spodobal mi sie efekt;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś używałam cieni

cieni do powiek tez probowalam, ale niestety te ktore posiadam, tez nie za bardzo sie nadawaly;P
pijana
pijana
  29 marca 2011
Babsy
Babsy: probowalam brazowej kredki... do ust, ale nie spodobal mi sie efekt;)

Kredka musi być naprawdę idealnie dobrana no i trzeba ją rozczesywać mocno, co mnie trochę wkurza xD Ale efekty są zadowalające, kupiłam 2 albo 3 te kredki, bo Essence ma tendencję do rezygnowania z niektórych produktów - tak mi się wydaje.
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  29 marca 2011
malami81
malami81: Inglot ma specjalne cienie do brwi - sama używam i jestem zadowolona :)

rewelka, mają duży plus - jak się spocisz to nie schodzą i nie bledną!
malami81
malami81
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, bo i po co

Aguś po to żeby wypełnić braki włosków :D jakbyś zobaczyła moje brwi bez użycia cienia to byś się przeraziła albo powiedziała, że nie mam brwi :D
xxxxChanelx
Posty: 81 (po ~183 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 13
xxxxChanelx
  30 marca 2011

screen face ma fajne cienie. i dlugo sie trzymaja. ;) kryolan ma tez cienie fantastyczne- mocne kolory i sie nie obsypuja. Mozesz sobie kupic kasetke osobno i sama skomponowac paletke (w inglocie tez masz taki sposob- ale te cienie sie osypuja)
Do brwi sa jeszcze kredki.Ale naturalnie bedzie wygladac henna np brazowa (jezeli nie chcesz czarnych). i najwazniejsze- NIE MALUJCIE BRWI CZARNYMI CIENIAMI CZY KREDKA- TO JEST SKANDALICZNE W POPRAWNYM WYKONANIU MAKIJAZU TWARZY.

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE MALUJCIE BRWI CZARNYMI CIENIAMI CZY KREDKA- TO JEST SKANDALICZNE W POPRAWNYM WYKONANIU MAKIJAZU TWARZY.

a co jak ktos ma czarne brwi i potrzebuje wypelnic sobie ''braki'' :pavarotti:

Babsy
Babsy: uzywacie? mozecie jakies polecic? ostatnio tak mnie naszla mysl, ze moglabym zaczac podkreslac brwi:)

mam brazowa kredke z gosha, kiepska jest, wiec jak cos to jej nie kupuj.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.