Biuna
Biuna
  28 marca 2011 (pierwszy post)

Znowu mam problem.
Moja cere (mieszana ) nie toleruje zwyklej wody, zeli , etc. Zauwazylam ze zawsze po jej umyciu woda wyskakuja mi syfy. Od pewnego czasu myje ja plynem miceralnym i jest ok. Ale od paru dni nawet to chyba dziala na nia niekorzystnie.
Zrobila sie baardzo tlusta, swiecaca, do tego na czole mam pelno bolacych bomb, na brodzie wyskoczyly takie ropne biale syfy :ble:. Stad moje pytanie. JAK TERAZ O NIA DBAC ? .
Jestem zalamana :(

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: JAK TERAZ O NIA DBAC ?

Iść do DOBREGO dermatologa. Koniecznie.
Hana25
Hana25
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: JAK TERAZ O NIA DBAC ? .

Miałam podobny problem, na mojej twarzy zaczęły się pojawiać bolące wrzody, które estetycznie nie wyglądały, a wręcz obawiałam się, że coś jest nie tak. Znajomy dermatolog stwierdził, że moja skóra nie przyjmuje zapychaczy, silikonów, konserwantów...zalecił leczenie szarym mydłem (koniecznie w kostce), kremem nivea i glinką w proszku najlepiej zieloną. Po miesiącu moja cera się polepszyła, a teraz używam naturalnych kosmetyków...chociaż wiem, że wszystkiego nie przeskoczę i pojawia się chemia, ale moja skóra z mniejszą ilością parabenów, itp... dobrze sobie radzi.
malami81
malami81
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znowu mam problem. Moja cere (mieszana ) nie toleruje zwyklej wody, zeli , etc. Zauwazylam ze zawsze po jej umyciu woda wyskakuja mi syfy. Od pewnego czasu myje ja plynem miceralnym i jest ok. Ale od paru dni nawet to chyba dziala na nia niekorzystnie. Zrobila sie baardzo tlusta, swiecaca, do tego na czole mam pelno bolacych bomb, na brodzie wyskoczyly takie ropne biale syfy . Stad moje pytanie. JAK TERAZ O NIA DBAC ? Jestem zalamana :(


Oprócz tego płynu micelarnego używasz czegoś jeszcze? Nie daj Boziu czegoś co zawiera alkohol?
Biuna
Biuna
  28 marca 2011
malami81
malami81: Oprócz tego płynu micelarnego używasz czegoś jeszcze? Nie daj Boziu czegoś co zawiera alkohol?

Niczego. Tonikow, nawet kremu nie wiem jakiego uzywac.
mmaryjka
mmaryjka
  28 marca 2011

przede wszystkim iść do dobrego, sprawdzonego dermatologa i dopiero później kombinować z kosmetykami.

368212
368212
  28 marca 2011

ja bym Ci radziła abyś poszła do dobrego dermatologa, bo sama możesz sobie jeszcze bardziej zaszkodzić.

Dooominica
Dooominica
  28 marca 2011

a próbowałaś myć twarz w przegotowanej wodzie? może ta lecąca z kranu jest za twarda?

Darunia511
Darunia511
  28 marca 2011
idź do dermatologa
Biuna
Biuna
  29 marca 2011

dzisiaj te syfy swedza na brodzie i mam uczucie sciagnietej buzi :(

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.