kara99iio2pl
kara99iio2pl
  27 marca 2011 (pierwszy post)

Witam ;)
Jestem załamana stanem moich stóp :smutny: Stopy są szorstkie, skóra jest wysuszona, paznokcie pożółkłe o brzydkim kształcie i bardzo cienkie. Moim zdaniem teraz jest najlepszy czas na zadbanie o stopy,aby zdążyć do lata. Nigdy wcześniej nie dbałam jakoś szczególnie o stopy. Zazwyczaj w lato malowałam paznokcie lakierem i z daleka jako tako to wyglądało. Bo dla mnie nie ma nic gorszego niż odkrywanie niepomalowanych paznokci latem. Pomóżcie mi jak mam się zabrać za te moje stopy, żeby skóra była gładka a paznokcie twarde o prostokątnym kształcie.

SoDope
SoDope
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomóżcie mi jak mam się zabrać za te moje stopy, żeby skóra była gładka a paznokcie twarde o prostokątnym kształcie.


idz na pedicure.

problem z głowy.
latynoska6
latynoska6
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: idz na pedicure.


nie pójdę chce sama za dbać a co mi z tego jak raz tam pójdę? Bo regularnie nie będę chodzić
SoDope
SoDope
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie pójdę

pisz albo z jednego konta albo z drugiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie pójdę chce sama za dbać a co mi z tego jak raz tam pójdę?

a da Ci bardzo dużo wiem to z doświadczenia.
Kobietki zazwyczaj przychodzą w okolicach maja czerwca na jednorazową wizyte potem już same dbają o stopy bo jest po prostu łatwiej.
A jeżeli do tego salon posiada frezarkę a wiem, że już w większości przypadkach salony mają taki sprzęt bo szybko się usuwa zrogowaciał naskórek i zapewne zostanie usunięty dokładnie.
Gothiclady
Gothiclady
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: paznokcie pożółkłe o brzydkim kształcie i bardzo cienkie.


grzybica. idź do lekarza.
latynoska6
latynoska6
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a da Ci bardzo dużo wiem to z doświadczenia. Kobietki zazwyczaj przychodzą w okolicach maja czerwca na jednorazową wizyte potem już same dbają o stopy bo jest po prostu łatwiej. A jeżeli do tego salon posiada frezarkę a wiem, że już w większości przypadkach salony mają taki sprzęt bo szybko się usuwa zrogowaciał naskórek i zapewne zostanie usunięty dokładnie.


może się zdecyduje ale najpier chce sama zadbać

Gothiclady
Gothiclady: grzybica. idź do lekarza.


byłam u dermatologa w styczniu przepisał mi jakiś lakier ale to nie pomogło :and:
Darunia511
Darunia511
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byłam u dermatologa w styczniu przepisał mi jakiś lakier ale to nie pomogło

to idź znów.
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  27 marca 2011

jeśli masz suchą skóre na stopach powinnaś jakiś kremik silnie nawilżający na noc wsmarowywac, np Isana z mocznikiem - świetny jest. Zrób też peeling żeby tą szorstką, starą skórę zedrzec. Masuj, wklepuj kremiki i nie zapominaj o stopach!

368212
368212
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: estem załamana stanem moich stóp Stopy są szorstkie, skóra jest wysuszona, paznokcie pożółkłe o brzydkim kształcie i bardzo cienkie. Moim zdaniem teraz jest najlepszy czas na zadbanie o stopy,aby zdążyć do lata. Nigdy wcześniej nie dbałam jakoś szczególnie o stopy. Zazwyczaj w lato malowałam paznokcie lakierem i z daleka jako tako to wyglądało. Bo dla mnie nie ma nic gorszego niż odkrywanie niepomalowanych paznokci latem. Pomóżcie mi jak mam się zabrać za te moje stopy, żeby skóra była gładka a paznokcie twarde o prostokątnym kształcie.

Masz grzybicę, idź do lekarza. Po wyleczeniu na dobry pedicure.
Po tym co wywnioskowałam, nie potrafisz sama zadbać o stopy a więc idź do kogoś kto będzie się na tym znał. I później da Ci porady jak pielęgnować stopy aby wyglądały jak u człowieka a nie u zwierzęcia.
Dooominica
Dooominica
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: idz na pedicure.

dokładnie i zalecam zabieg z parafiny (:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.