naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  26 marca 2011 (pierwszy post)
Manhattan, Powder Mat Make Up.

Potrzebuję opini na temat tego podkładu : )



:bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

NeverGoodEnough
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  26 marca 2011
naaats
naaats: Manhattan, Powder Mat Make Up. Potrzebuję opini na temat tego podkładu : )

Nawet mój odcień. ;D Używałam go, ładnie się rozprowadza i kryje. Nie daje efektu maski. I wyjątkowo dobrze matuje. :) Jedyny defekt jest taki, że podkreśla skórki.
styka51
styka51
  26 marca 2011
Kiniowska
Kiniowska: Kiniowska

A nie zapycha porów czasem? Bo z tym mam problem, a zainteresował mnie ten podkład.
frajerka
frajerka
  26 marca 2011

miałam,wszystko ok , dobrze krył ;)

animka
animka
  26 marca 2011
styka51
styka51: A nie zapycha porów czasem? Bo z tym mam problem, a zainteresował mnie ten podkład.

mnie nie zapychał.

naaats
naaats: Potrzebuję opini na temat tego podkładu : )

dobrze kryje, swietnie matuje, jak na tą cenę to warty uwagi.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  26 marca 2011
A krycie ma porównywalne do jakiego innego podkładu ? Pharmacerisa, Dermablend Vichy ?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

animka
animka
  26 marca 2011
naaats
naaats: A krycie ma porównywalne do jakiego innego podkładu ? Pharmacerisa, Dermablend Vichy ?

nie mam pojecia, bo nie miałam tych dwóch podkładów, ale jesli nie masz niewiadomo jakich blizn to Ci wystarczy. pamietaj, ze jest to podkład za 25zł a nie za 125.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  26 marca 2011
styka51
styka51:

Mi nie zapychał. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.