Edqq
Edqq
  25 marca 2011 (pierwszy post)
Witam, drogie Panie, przede wszystkim do Was się zwracam z tą prośbą. Szukam fryzury odpowiedniej dla siebie. Jak narazie mam takiego irokeza... jest dość długi.A chciałbym taką fryzurkę z grzywką (pamiętajcie ze boki mam wygolone, ale nie na łyso ;) jest tak z 1,2 cm) Szukałem na necie różnych fryzur, ale tak jakaś lipa jest. proszę o pomoc!
Fieska
Fieska
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, drogie Panie, przede wszystkim do Was się zwracam z tą prośbą. Szukam fryzury odpowiedniej dla siebie. Jak narazie mam takiego irokeza... jest dość długi.A chciałbym taką fryzurkę z grzywką (pamiętajcie ze boki mam wygolone, ale nie na łyso ;) jest tak z 1,2 cm) Szukałem na necie różnych fryzur, ale tak jakaś lipa jest. proszę o pomoc!


Na 5 zdjęciu masz przecież taką grzywkę? Czy chodzi Ci o inną?
Na tym zdjęciu z miniaturki masz fajną fryzurkę, tak bym zostawiła.
Edqq
Edqq
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na 5 zdjęciu masz przecież taką grzywkę? Czy chodzi Ci o inną? Na tym zdjęciu z miniaturki masz fajną fryzurkę, tak bym zostawiła.


Taaak, jest grzywka, ale teraz jest ona dłuższa. I góra też jest dłuższa :) ciężko to ułożyć...
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, drogie Panie, przede wszystkim do Was się zwracam z tą prośbą. Szukam fryzury odpowiedniej dla siebie. Jak narazie mam takiego irokeza... jest dość długi.A chciałbym taką fryzurkę z grzywką (pamiętajcie ze boki mam wygolone, ale nie na łyso ;) jest tak z 1,2 cm) Szukałem na necie różnych fryzur, ale tak jakaś lipa jest. proszę o pomoc!

Zetnij ta grzywunie ! :x i pójdź do dobrego fryzjera to Ci doradzi moim zdaniem ;/
Edqq
Edqq
  25 marca 2011
Killuminati
Killuminati: Zetnij ta grzywunie !


No sęk w tym że nie ;)
Albo znajdź coś takiego bez grzywki ;) tylko żeby fajnie wyglądało ;)
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No sęk w tym że nie ;) Albo znajdź coś takiego bez grzywki ;) tylko żeby fajnie wyglądało ;)

no ale sam napisałeś że cięzko ci się włosy układają wiec je zetnij coś takiego mi chodzi
Edqq
Edqq
  25 marca 2011

Tak ciężko się układają... ale na tym zdjęciu już nie ma co układać ! :)

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/948758,FRYZURY_I_PIELEGNACJ/92

temat o fryzurach jest TU!!!
Edqq
Edqq
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: temat o fryzurach jest TU!!!


super... ale tu jest wieksze prawdoppodobieństwo że ktoś zobaczy mój temat...
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: super... ale tu jest wieksze prawdoppodobieństwo że ktoś zobaczy mój temat...

jest to łamanie regulaminu, temat zostanie zamknięty.

swoją drogą Twój fryzjer nie umie Ci doradzic? ja mam dużo klientów co pytają o radę, i zawsze staram się pomóc.
Owieczka
Owieczka
  25 marca 2011

napisz w temacie podwieszonym. Reguły to reguły i jakie by nie były, musimy ich przestrzegać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.