adra1992
adra1992
  24 marca 2011 (pierwszy post)

Juz jakis czas temu dostalam od cioci pudeleczko z cieniami, z jakiejs gazety jak podejzrewam, bo pracowala w kiosku.

Naklejki na ow pudeleczku nie bylo albo ja odkleilam (co mam w zwyczaju ;/ ) , w kazdym razie nie wiem kto jest producentem cieni, a chcialabym dokupic (mieli idealne odcienie zlota do moich oczu!)

Nie znajac ani nazwy firmy, ani gazety w ktorej to niespodzianka sie kryla, zwracam sie do Was o pomoc, w nadzieji, ze moze ktoras z Was widziala te cienie, pamieta nazwe gazety albo byc moze kupila...



To po lewej, wybaczcie ten pieudolnik :O


Pytanie nr. 2. Jakis sposob aby paznokcie nie zolkly od papiersow? (oprocz rzucenia nalogu, oczywiscie ;P )

adra1992
adra1992
  24 marca 2011

Ucielo troche zdjecia, bo za duze wstawilam. Moze to i lepiej ... ;p

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Jakis sposob aby paznokcie nie zolkly od papiersow? (oprocz rzucenia nalogu, oczywiscie ;P )

lakier bezbarwny :-)
adra1992
adra1992
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lakier bezbarwny :-)

Najzwyklejszy?
Maziam kolorowymi, ale zawsze widac jakas roznice. Ogolnie dwa palce uzywane przeze mnie do palenia sa 'opalone' :O
Babsy
Babsy
  24 marca 2011

nie wiem czy cienie z gazet nie sa "bezmarkowe", bardzo rzadko widuje cos w dziewczynie co jest podpisane joko czy cus. tegoo nie kojarze... jesli masz u siebie taki salonik "tania ksiazka" to idz tam poszukac, oni maja nieaktualne numery roznych czasopism:)

adra1992
adra1992
  24 marca 2011
Babsy
Babsy: jesli masz u siebie taki salonik "tania ksiazka" to idz tam poszukac, oni maja nieaktualne numery roznych czasopism:)

Nie mam. Aktualnie mieszkam w Dublinie, wiec ogolnie ta opcja odpada... W Zakopanem tez nie kojarze nic takiego...

Babsy
Babsy: nie wiem czy cienie z gazet nie sa "bezmarkowe"

tez sie tego obawiam, choc cienie byly nawet dobre jak na gazete... Cudow nie bylo, tylko te kolory. Idealne.
Babsy
Babsy
  24 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam.

kurcze to nie wiem... moze zapytaj sie cioci:)
adra1992
adra1992
  24 marca 2011
Babsy
Babsy: kurcze to nie wiem... moze zapytaj sie cioci:)

Z tym tez troche gorzej, dlatego zalozylam tu watek. Juz jej pytalam i nie pamieta (ma swoje lata)
Owieczka
Owieczka
  24 marca 2011

wiesz co, być może będę wiedziała jutro co to za firma, choć być może dla gazet nie robi żadna konkretna tzn nie ma tego asortymentu w sklepach.. w każdym razie moja koleżanka namiętnie wręcz zbiera wszystkie cienie i błyszczyki z gazet i rzuciło mi się w oczy u niej w domu parę podobnych kasetek

adra1992
adra1992
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co, być może będę wiedziała jutro co to za firma, choć być może dla gazet nie robi żadna konkretna tzn nie ma tego asortymentu w sklepach.. w każdym razie moja koleżanka namiętnie wręcz zbiera wszystkie cienie i błyszczyki z gazet i rzuciło mi się w oczy u niej w domu parę podobnych kasetek


Bylabym bardzo, bardzo wdzieczna!

ps. Nawet jesli nie jest to firma robiaca kosmetyki na ogol, czy mozliwe jest gdzies kupienie tej starej gazety wraz z cienami? Sa takie 'kioski' ze staaaaaarymi gazetami?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.