BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011 (pierwszy post)
1. Co w dzisiejszych czasach jest dla Was luksusem?

:mrgreen:
Tricia
Tricia
  23 marca 2011

sama prosiłaś o zamknięcie tamtego tematu, ośmieszasz się.

" uwazasz, ze jest to luksus moc kupic sobie kamizelke za 200 zł w mango a nie taką za 30 zł na targu?"
nie uważam, że kamizelka za 200zł jest luksusem, wydaję różnie, zależy co kupuję, na jaką okazję i jakiej jakośći.
na 20 rocznicę ślubu rodziców mojego chłopaka poszłam w sukience za 1000zł, nie uważam to za nic odbiegającego jakoś znacząco od normy.
standardy są różne i ja to rozumiem.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 marca 2011
Tricia
Tricia: " uwazasz, ze jest to luksus moc kupic sobie kamizelke za 200 zł w mango a nie taką za 30 zł na targu?" nie uważam, że kamizelka za 200zł jest luksusem, wydaję różnie, zależy co kupuję, na jaką okazję i jakiej jakośći. na 20 rocznicę ślubu rodziców mojego chłopaka poszłam w sukience za 1000zł, nie uważam to za nic odbiegającego jakoś znacząco od normy. standardy są różne i ja to rozumiem.

a dobra, idz spac :ziew:
moze bardziej szanuje pieniadze, bo mam swiadomosc ze w dalszym ciagu malo ludzi na to stac i jest to dla mnie luksus, luksusem jest nawet posiadanie telefonu komórkowego - obojetnie jakiego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.