oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  21 marca 2011 (pierwszy post)

czy wykryto kiedykolwiek u was za duzy wskaźnik testosteronu??i nie miałyście miesiaączki w ogóle nigdy???

marta0859
marta0859
  22 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy wykryto kiedykolwiek u was za duzy wskaźnik testosteronu??i nie miałyście miesiaączki w ogóle nigdy???

tak
ale okres dostałam już w wieku 12 lat, mam nieregularne bardzo, ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym o czym mówisz.
Gothiclady
Gothiclady
  22 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy wykryto kiedykolwiek u was za duzy wskaźnik testosteronu??


nigdy nie robiłam sobie takich badań :O

Konto usunięte
Konto usunięte: nie miałyście miesiaączki w ogóle nigdy???


nigdy mi się nie zdażyło... może mi sie przyspieszyć albo opóźnić o 1 dzień od daty którą sobie wyliczyłam

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, mam zespół policystycznych jajników.


o, nie zagłębiałam się w to za bardzo, ale oglądałam ostatnio na TLC program który nazywał się bodajże "wstydliwe choroby" i była własnie kobieta z zespołem policystycznych jajników i owłosienie łonowe miała nawet na udach. plastry nie pomagały, dopiero depilacja laserowa sobie poradziła
marta0859
marta0859
  22 marca 2011
Gothiclady
Gothiclady: owłosienie łonowe miała nawet na udach

:wtf:
to się przestraszyłam.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  22 marca 2011
Patrishia
Patrishia: Masz pod nickiem hit, który bardzo lubię, więc zostaniesz pominięta w rozprawie.

:ziober2:

Patrishia
Patrishia: Ale clocktomania to ciężka choroba, nie możesz jej bagatelizować, bo to są dopiero pierwsze symptomy. Kiedy się rozwinie, to zaczynasz kraść zegarki sama sobie :o

:wtf: Dobra. Od jutra idę na terapię :ninja:
Szczurka
Szczurka
  23 marca 2011
Patrishia
Patrishia: Są różne opcje, czemu tak się dzieje. 1) Ich wspólnym przodkiem przed wieloma laty, był jeden stary zegarmistrz, którego duch czuwa nad ich cyklem. 2) są clocktomankami - to taka odmiana kleptomanek kradnących zegarki i ich życie kręci się teraz wokół zegarków, nawet cykl miesiączkowy.

ta pierwsza opcja byłaby całkiem ciekawa. Aczkolwiek mi to obojętne, dzięki czemu mam tak regularny cykl.
Zmartwię się, jeśli zacznie się spóźniać :mrgreen:

Nie kradnę zegarków, ciężko sprzedać, wolę portfele :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.