naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  21 marca 2011 (pierwszy post)

[color=white].

# 1 Możecie polecić mi jakąś dobrą, wybielającą pastę do zębów ? Może ktoś używał z apteki jakieś dobre też na przykład ?

# 2 Na ile wystarcza wam średnio podkład powiedzmy w płynie 30 ml ?

Pozdrawiam - Natalka :bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Szczurka
Szczurka
  21 marca 2011
naaats
naaats: # 1 Możecie polecić mi jakąś dobrą, wybielającą pastę do zębów ? Może ktoś używał z apteki jakieś dobre też na przykład ?

ja używam blend-a-med 3d white i jestem bardzo zadowolona.

naaats
naaats: # 2 Na ile wystarcza wam średnio podkład powiedzmy w płynie 30 ml ?

pewnie na rok, może dłużej bny starczał, nie wiem, bardzo rzadko używam.
space85
space85
  22 marca 2011
naaats
naaats: Możecie polecić mi jakąś dobrą, wybielającą pastę do zębów ?


Ja używam tej Colgate withe max one. Efekty widać dość szybko. Zęby stają się bardziej wypolerowane i jaśniejsze. Choć oczywiście jeżeli chcesz uzyskać efekt profesjonalnego wybielenia to zrobi to tylko dentysta.
Fieska
Fieska
  22 marca 2011
naaats
naaats: # 1 Możecie polecić mi jakąś dobrą, wybielającą pastę do zębów ? Może ktoś używał z apteki jakieś dobre też na przykład ? # 2 Na ile wystarcza wam średnio podkład powiedzmy w płynie 30 ml ?


1. Ja używam Pearls and Dents od ortodonty. W sumie nie ma dużego wybielającego działania, ale super czyści i zapobiega powstawaniu się kamienia nazębnego.
2. Około 3-4 miesiące.
marta0859
marta0859
  22 marca 2011
naaats
naaats: # 2 Na ile wystarcza wam średnio podkład powiedzmy w płynie 30 ml ?

na rok albo więcej.
NataIia
NataIia
  24 marca 2011
naaats
naaats: # 1 Możecie polecić mi jakąś dobrą, wybielającą pastę do zębów ? Może ktoś używał z apteki jakieś dobre też na przykład ? # 2 Na ile wystarcza wam średnio podkład powiedzmy w płynie 30 ml ?

Glister :)
Nie używam.
Sensi
Sensi
  24 marca 2011
naaats
naaats: # 1 Możecie polecić mi jakąś dobrą, wybielającą pastę do zębów ? Może ktoś używał z apteki jakieś dobre też na przykład ?
Ja bym się wzięła za płyny, które tak proponują. :ninja: Ja mam akurat kość kremową, jeśli chodzi o zęby, więc nie będę miała białych zębów, ale widzę różnicę, gdy nie tylko myję zęby pastą, ale gdy używam takiego płynu.

naaats
naaats: # 2 Na ile wystarcza wam średnio podkład powiedzmy w płynie 30 ml ?
Nigdy się nie zastanawiałam. :ninja:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  24 marca 2011
NataIia
NataIia: Glister :) Nie używam.

Gdzie to dostanę? W aptece?
I po ile? : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pearl drops jest dobra, lśnia te ząbki tak...

Tą właśnie kupiłam, dzięki :tak:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.