bezslodkiegonicku
bezslodkiegonicku
  17 marca 2011 (pierwszy post)

witam :)
przychodzę z bolącym problem, od dwóch dni na policzku mam czerwoną krostę(nie jest to pryszcz po prostu nie wiem co to jest ! może wykwit, taki zbiór, nie wiem. nie ma ropy ani nic) jest to czerwone i jak się dotknę to bardzo boli a jak schylam się to czuję jakby krew do tego leciała i tak pulsuje mi to. smarowałam to na noc takim żelem doktora Dudy i trochę pomogło, ale wstałam rano i mam strasznie opuchnięty ten policzek. Aż tak, że jak patrzę na dół to widzę ten policzek(mam nadzieję, że rozumiecie). Nawet nie próbowałam tego wyciskać, bo pewnie pogorszyłabym sprawę.
Doradzono mi, żebym poszła do kosmetyczki i że coś mi zaradzi...
1)co mam zrobić z tym?
2)miałyście takie coś?
3)dobry pomysł z tą kosmetyczką?

pozdrawiam serdecznie :)
pada u Was deszcz? bo ja dziś zmokłam strasznie ;/:and:

Fieska
Fieska
  17 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pryszcz?


Hmmm... A jak duży on jest?
Może to ropniak jest, który akurat zbiera się pod skórą?
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  17 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1)co mam zrobić z tym? 2)miałyście takie coś? 3)dobry pomysł z tą kosmetyczką?

1) spróbuj smarować pastą cynkową jak często tylko możesz, tzn. na noc i dni, kiedy nie zamierzasz nigdzie wychodzić z domu ;p mi pomagało i to dość szybko
2) miałem. Najprawdopodobniej to zwykły podskórniak
3) Jeśli często zdarzają Ci się podobne niespodzianki, to owszem, ale nie tyle kosmetyczka, co dermatolog

btw.
Konto usunięte
Konto usunięte: miałyście

:and:
bezslodkiegonicku
bezslodkiegonicku
  17 marca 2011

no nawet duży właśnie ;/ nigdy czegoś takiego nie miałam.

vladimir111
vladimir111: vladimir111

przepraszam :) miałyście/mieliście ?
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  17 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: d dwóch dni na policzku mam czerwoną krostę

Proponuję smarować pastą cynkową i chodzić z nią jak najdłużej, gdy jesteś w domu. Do kosmetyczki raczej nie idź, jeśli się pogorszy albo będziesz miała częściej to coś to do dermatologa.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  17 marca 2011

1. poczekaj kilka dni i zobacz co się z tym stanie :), lepiej nie wyciskaj, ani nie nakłuwaj
2. czasem wyskakują mi duże pryszcze na policzkach, ale nie aż tak wielkie jak tobie
3. myślę, że kosmetyczka nic z tym nie zrobi (o ile trafisz na porządną kosmetyczkę), a raczej odeśle cię z tym do domu lub lekarza

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Babsy
Babsy
  18 marca 2011

podpinam sie pod pytanie, mi tez czasem wyskakuje cos jakby pryszcz, boli, kiedy dotykam, bez zadnej ropy... taka czerwona gorka.

Darunia511
Darunia511
  18 marca 2011
Do lekarza! Bron się teraz od kosmetyczek
kulturkaa
kulturkaa
  18 marca 2011

A może coś Cię ugryzło???

368212
368212
  18 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: witam :)

może to czyrak?
do dermatologa idź.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.