szyszeczka92
szyszeczka92
  15 marca 2011 (pierwszy post)

witam mam pare pytan co do balsamu brazujacego aktualnie przygotowuje sie do uzycia sopotu z zjaji , iz bylo wiele pozytywnych opini na jego temat, moje pytania moze beda brzmiec banalnie ale dla mnie to naprawde poczatek z barwiacymi specyfikami ;D

Moje pytania brzmią :
Czy balsam nakladac rowniez na palce ?czy pod wplywem wody, lub np potu moze on mi sie zmyc jak zwykly puder ? Bardzo bym byla wdzieczna za odpowiedz

Babsy
Babsy
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy balsam nakladac rowniez na palce ?czy pod wplywem wody, lub np potu moze on mi sie zmyc jak zwykly puder ?

no raczej dziwnie bedzie wygladac, jesli reszta dloni i ciala bedzie opalona... nie zmyje po jednym kontakcie z woda, ale wiadomo, ze bedzie sie wypókiwal szybciej, bo rece myje sie czesto. jak zobaczysz, ze dlonie odstaja kolorem od reszty, to doloz balsamu:)
szyszeczka92
szyszeczka92
  15 marca 2011
Babsy
Babsy: no raczej dziwnie bedzie wygladac, jesli reszta dloni i ciala bedzie opalona... nie zmyje po jednym kontakcie z woda, ale wiadomo, ze bedzie sie wypókiwal szybciej, bo rece myje sie czesto. jak zobaczysz, ze dlonie odstaja kolorem od reszty, to doloz balsamu:)


dziekuje za konkretną odpowiedz :)
Babsy
Babsy
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziekuje za konkretną odpowiedz :)

prosze bardzo:)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy balsam nakladac rowniez na palce ?czy pod wplywem wody, lub np potu moze on mi sie zmyc jak zwykly puder ? Bardzo bym byla wdzieczna za odpowiedz

zmyje się :-)
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy pod wplywem wody, lub np potu moze on mi sie zmyc

często widuje dziewczyny ( w spodenkach ) które mają zacienki na nogach ;D
no cóż .. samoopalacz :D + woda ;D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: często widuje dziewczyny ( w spodenkach ) które mają zacienki na nogach ;D no cóż .. samoopalacz :D + woda ;D

mam bana u Latynoski ale napiszę Ci tutaj odnośnie:

Konto usunięte
Konto usunięte: powodzenia w łozku :D już sobie to wyobrażam :D ! panna z kolesiem .. miła scena romantyczna :D koleś zdejmuje dziewczynie stanik :D a tu bach :D troszkę ponad zerówke :D


Jesteś chamska i bezczelna.
To czyjaś sprawa jaki nosi stanik i nie Tobie to komentować, to raz
a dwa nie wpadłaś (geniuszu) na to, że ktoś może mieć kompleksy spowodowane małym biustem lub w ogóle brakiem biustu, i taki stanik to jedyna możliwość aby go powiększyć? jesteś na tyle głupia, że nie dałaś rady na to wpaść? taki komentarz jest nie na miejscu, dla mnie chamski, bezczelny.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

a swoją drogą też bym CI mogła napisać: powodzenia w łóżku, jesteś na tyle gruba i masz duże uda, że jak facet zdejmie Ci spodnie i zobaczy Twój tłuszcz i na 99% celulit to będzie miał zonka

miłe?
NoChange
NoChange
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a swoją drogą też bym CI mogła napisać: powodzenia w łóżku, jesteś na tyle gruba i masz duże uda, że jak facet zdejmie Ci spodnie i zobaczy Twój tłuszcz i na 99% celulit to będzie miał zonka miłe?

nie irytuj się tak :megafacepalm:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie irytuj się tak :megafacepalm:

irytuje mnie, kiedy ktoś się naśmiewa z takich rzeczy, a ona to zrobiła :-)
dla kogoś to może być dramatem a ta se bezczelnie komentuje, jeszcze o łóżku i seksie, dla niektórych dramatem jest się rozebrać bo wstydzi się ciała albo tego co w.w że ma mały biust, a ona pisze o reakcji faceta kiedy zdejmie push-up, kto normalny tak robi?
:facepalm:
NoChange
NoChange
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: irytuje mnie, kiedy ktoś się naśmiewa z takich rzeczy, a ona to zrobiła :-) dla kogoś to może być dramatem a ta se bezczelnie komentuje, jeszcze o łóżku i seksie, dla niektórych dramatem jest się rozebrać bo wstydzi się ciała albo tego co w.w że ma mały biust, a ona pisze o reakcji faceta kiedy zdejmie push-up, kto normalny tak robi? :facepalm:

Ja tam się nie przejmuję czyimś biustem.. ludzie różnie oddziałują to, że mają kompleksy.. lubią czasem komuś dosrać ;]
mmaryjka
mmaryjka
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy balsam nakladac rowniez na palce ?

tak, ale w mniejszej ilości. ja nie lubię balsamów brązujących bo jak schodzą to to wygląda jak brud. znacznie lepiej zainwestować w dobry samoopalacz i nauczyć się odpowiednio go stosować, czyli przede wszystkim nie wsmarowywać go w siebie dłonią.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie różnie oddziałują to,

po jakiemu to jest?:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam się nie przejmuję czyimś biustem.. ludzie różnie oddziałują to, że mają kompleksy.. lubią czasem komuś dosrać ;]

Nie lubię takiego dosrywania bez powodu ;-) chciała się wywyższyć, popisac? :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.