BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 marca 2011 (pierwszy post)

Dzisiaj krótko.
Jak poznać, że bluza/spodnie są oryginalne?
Ostatnio chciałam kupić bluzę Adidas, ale nigdzie nie było mojego rozmiaru, kazali mi szukać na Allegro. Znalazłam rozmiar 36, metki wszystko takie same, ale zamki w kieszeniach: ta część za którą się chwyta aby zamknąć pisze na niej YKK, a nie powinno Adidas? Dodam, że bluza nie była z żadnej promocji: w sklepie była po 189 a ja na Allegro zamówiłam za 199. Jak pójdę do sklepu Adidas to poznają czy to oryginał?

folkemon
folkemon
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ta część za którą się chwyta aby zamknąć pisze na niej YKK, a nie powinno Adidas?

YKK to wiodący producent zamków. Widocznie Adidas też wrzuca do ubrań ich zamki tak jak setki innych dobrych firm.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak pójdę do sklepu Adidas to poznają czy to oryginał?

Pewnie tak :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak poznać, że bluza/spodnie są oryginalne?

Należy kupować w sklepach, w których dana marka prowadzi sprzedaż. Wtedy pewność jest.
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  15 marca 2011

nie kupuje ' oryginalnych ' ubrań na allegro .
kiedyś kupiłam buty a adidasa i wszystko ładnie pięknie metki pudełeczko oryginalne.
Oczywiście na ' języku ' napisik ' adidas ' troszke niżej 3 krececzki ;)
Jak dotarła do mnie paczka zobaczyłam , ze na podeszwie jest znak adidasa :)
ale nie z 3 tylko z 4 kreseczkami:)
oczywiście szybko napisałam do sprzedającego a ten powiedział , ze to nie możliwe bo 4 to mają podróbki a on sprzedaje tylko oryginalne .:))

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak poznać, że bluza/spodnie są oryginalne?

1. znaczek jest naszyty a nie naklejony .
2 . ma metke przy kark , z boku i na dole rekawu
folkemon
folkemon
  15 marca 2011

Zresztą jaki masz problem? Mówisz, że inne rozmiary były w sklepie, więc idź z tą bluzą rozmiar 36 i porównaj z rozmiarami innymi.

:zabawa:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: YKK to wiodący producent zamków. Widocznie Adidas też wrzuca do ubrań ich zamki tak jak setki innych dobrych firm.

Aha, to mnie trochę uspokoiło.

Konto usunięte
Konto usunięte: Należy kupować w sklepach, w których dana marka prowadzi sprzedaż. Wtedy pewność jest.

Wiem, chciałam kupić w sklepie ale nie było już nigdzie mojego rozmiaru bo facet sprawdzał i powiedzieli, że mam na Allegro zobaczyć i że widzieli mój rozmiar.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dotarła do mnie paczka zobaczyłam , ze na podeszwie jest znak adidasa :) ale nie z 3 tylko z 4 kreseczkami:) oczywiście szybko napisałam do sprzedającego a ten powiedział , ze to nie możliwe bo 4 to mają podróbki a on sprzedaje tylko oryginalne .:))

bez sensu jest to co napisałaś, to on się wyparł, że sprzedał Ci podróbę? bo nie rozumiem?

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą jaki masz problem? Mówisz, że inne rozmiary były w sklepie, więc idź z tą bluzą rozmiar 36 i porównaj z rozmiarami innymi.

wiem, ale muszę jechać aż do Katowic bo tam mam najblizej :nie: a nie za bardzo mam ani po drodze, ani czas zeby sprawdzic.
folkemon
folkemon
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, ale muszę jechać aż do Katowic bo tam mam najblizej a nie za bardzo mam ani po drodze, ani czas zeby sprawdzic.

Wejdź sobie na stronę adasia i zobacz czy w opisie bluzy nie ma że ma zamki YKK. To jest przeważnie podawane jako jedna z zalet ubrania, bo to są dobre zamki.

o, albo możesz też zadzwonić do sklepu i będziesz wszystko wiedzieć.

:zabawa:
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to on się wyparł, że sprzedał Ci podróbę?

dziwne , zeby się przyznał . Wtedy musiał by oddać ludziom pieniądze .
po paru dniach posypały się komentarze , z ktorych jasno wynikało , ze nie jestem jedyna .
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 marca 2011

Próbowałam dodzwonić się do faceta, podany numer jest nieprawidłowy...
Wygląda dobrze, jedynie na metce
nie widnieje cała nazwa
Firebird TT
tylko D SLOGO FIREBI
jakieś :/

jak kupiłam podróbę za 200 zł to się chlasnę, bez kitu

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 marca 2011

Dobra zadzwoniłam do Sklepu w M1 i powiedzieli, że jak bluza ma wszystkie metki a dodatkowo z boku na dole obok tej, gdzie jest napisane jak prać itp jest taka malutka wszywka musi być data produkcji i nr seryjny a z drugiej strony Logo Adidas takie jakby hologramowe. No i jest, więc pewnie oryginalna :-) uff, a już złorzeczyłam facetowi w duchu :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.