asiajika
asiajika
  15 marca 2011 (pierwszy post)

Witam
Mam na imię Aśka, mam 23 lata. Sama również co nieco pozuję. Jestem na etapie współtworzenia pewnego projektu i w związku z tym na potrzeby odpłatnych tematycznych sesji (foto ale głównie video) szukam atrakcyjnych, fotogenicznych i przede wszystkim palących dziewcząt :) Palących na co dzień lub okazyjnie/imprezowo- to bez znaczenia, tak naprawdę można też poudawać przed obiektywem, ważne żeby "estetycznie" i kobieco ;)
Doświadczenie w fotomodelingu nie wymagane, liczy się głównie fakt palenia z wdziękiem.
Od razu też zaznaczam że sesje NIE są erotyczne (czasem dostaję tego typu pytanie), ich szczegółowe opisy i warunki wynagrodzenia zostaną szczegółowo ujęte w umowie, którą, podpisaną przez nas, dostaje każda z naszych modelek.
Jeśli jesteś bliżej zainteresowana szczegółami i myślisz że mogłabyś sprostać takiemu tematycznemu pozowaniu (fakt ładnego palenia jest naprawdę istotny, z racji głównie sesji filmowych)- spełnij proszę 3 warunki:
- napisz do mnie bezpośrednio na joanna.brodzinska@gmail.com (tylko błagam, nie tutaj, bardzo rzadko wchodzę na fotkę) czy papieroski są Ci obce czy nie (po prostu czy palisz lub czy potrafisz),
- w temacie maila wpisz swoje miasto,
- oraz dołącz próbki foto (standardowe portret + sylwetka wystarczy) lub link do portfolio,
a odeślę Ci opis warunków finansowych, zarys kilku pomysłów na sesje i kilka innych szczegółów.
Pozdrawiam
Asia
= = = = = = = = = = = = = = = = =
Joanna Brodzińska
Regional models manager of Poland
The Casting Suite Agency
8 - 10 Lower James Street
London
W1F 9EL
United Kingdom

SoDope
SoDope
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przede wszystkim palących dziewcząt :)

Odpadam

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.