gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  14 marca 2011 (pierwszy post)

Witam w ten piękny słoneczny poranek :mrgreen:

Nigdy nie lubiłam sportu. Nie ćwiczyłam (nawet na wf-ie), szybko się męczyłam a każde podjęcie próby w robieniu porannych brzuszków kończyło się klapą. Mam problem z nieregularną wagą ; tyję i chudnę. Moje ciało jest mało jędrne do tego na pupie, po wewnętrznej stronie ud i na brzuchu pojawił się cellulit! Mój plan jest taki : codziennie rano brzuszki, basen raz w tygodniu i rower. Moje pytania :
- jak ujędrnić ciało? (jakie ćwiczenia, jakie peelingi, żele i balsamy)
- jak pozbyć się cellulitu?
Dodam, że nie potrzebuję schudnąć. Chcę zachować regularną wagę.

Za sensowne odpowiedzi dziękuję :banan:

folkemon
folkemon
  14 marca 2011
gagulina
gagulina: Mój plan jest taki : codziennie rano brzuszki, basen raz w tygodniu i rower.

Więcej basenu i więcej rowerka, jakieś drugie tyle.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  14 marca 2011
gagulina
gagulina: jak ujędrnić ciało? (jakie ćwiczenia, jakie peelingi, żele i balsamy)

Peelingi koniecznie! Gruboziarniste najlepiej. I kup sobie jakąś szorstką rękawicę albo gąbkę antycellulitową i szoruj. Potem wmasuj jakiś balsam antycellulitowy. Słyszałam też, że są jakieś rajstopy antycellulitowe :woot: Ćwiczenia w necie jakieś na pewno znajdziesz a jak nie lubisz za bardzo ćwiczyć to duuuuuuużo spaceruj, jeździj na rowerze, rolkach. Każdy ruch jest dobry. Zrezygnuj z solenia potraw i z rzeczy przetworzonych. Pij dużo wody mineralnej niegazowanej, zielonej i czerwonej herbaty. Ja od dziś zaczynam ten plan :rotfl:

gagulina
gagulina: jak pozbyć się cellulitu?

Ogólnie ciężko... no i jak się go pozbędziesz to już i tak musisz uważać bo to cholerstwo lubi nawracać :)
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  14 marca 2011

Ja bym dodał do tego poranny jogging i trochę więcej basenu. Rower wyrabia głównie mięśnie nóg,łydek itd. Jeśli zaczniesz jeździć co dzień dajmy na to po ok. 30 minut ,to wtedy możemy mówić o treningu aerobowym , spalasz wtedy równomiernie tłuszcz z powierzchni całego ciała.

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kup sobie jakąś szorstką rękawicę albo gąbkę antycellulitową i szoruj

Na pewno kupię taką gąbeczkę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Potem wmasuj jakiś balsam antycellulitowy

A masz jakiś konkretny sprawdzony?

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam też, że są jakieś rajstopy antycellulitowe

Aż takiego problemu z tym cellulitem to ja nie mam ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja od dziś zaczynam ten plan

To powodzenia! Trzymajmy się razem :mrgreen:
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  14 marca 2011

Ja mam ten sam plan co ty, tylko, że dodatkowo odchudzam się od dwoch tygodni. Na ujedrnienie i celulit polecam masaze rolletic ja chodze i już widze efekty, dodatkowo ćwicze na bieżni vacu fit, wibrze, a od dzisiaj wieczorkiem biegam z kolezanką, do tego dieta i mam nadzieje, że będzie dobrze. A na cellulit używam kremu firmy elancyl Offensive Cellulite, ale możesz kupić coś tańszego. Pij dużo płynów i herbaty zielonej
Co do balsamow to ja polecam serie z ziaji na cellulit i ujedrniania w takich czarnych lub brazowych butelkach nie pamietam już ale na pewno w kazdej drogerii znajdziesz. Jak już ktoś wczesniej wspomniał masaż pod prysznicem rękawicą do masazu, dla poprawienia krazenia raz zimna woda raz ciepła

styka51
styka51
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja od dziś zaczynam ten plan

Nie Ty jedna :D
Od piątku robię te ćwiczenia
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY plus ramiona i nogi.
No i mniej jem, nie solę potraw i masuję się ostro i kremuje czymś antycelullitowym.
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  14 marca 2011

Tyle, że ja nie mogę schudnąć! A nawet powinnam jeszcze przytyć z 2 kg.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/909787,ZDROWIE_DIETY_I_CWIC

temat o dietach, ćwiczeniach jest tutaj... :and:
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: temat o dietach, ćwiczeniach jest tutaj...

No, ale ja nie pytam o ćwiczenia tylko a gównie o to jakie kosmetyki mogę użyć aby ujędrnić ciało i pozbyć się cellulitu.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
gagulina
gagulina: No, ale ja nie pytam o ćwiczenia tylko a gównie o to jakie kosmetyki mogę użyć aby ujędrnić ciało i pozbyć się cellulitu.

tak, ale temat zahacza o pozostałe tematy, moim zdaniem do zamknięcia.

jedna dziewczyna miała zamknięty temat, bo pytała o tusz a przy okazji o szampon syoss, musi być sprawiedliwość.
mmaryjka
mmaryjka
  14 marca 2011

bardzo dobre kosmetyki ujędrniające/antycellulitowe ma tołpa.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  14 marca 2011
gagulina
gagulina: Na pewno kupię taką gąbeczkę :)

Bardzo pomaga :)

gagulina
gagulina: A masz jakiś konkretny sprawdzony?

Na razie nie... Agoosiaa polecała serum rozgrzewające z Eweline ( o ile pamiętam ). Słyszałam, że kosmetyki z Tołpy są dobre i chyba je zakupię :)

gagulina
gagulina: To powodzenia! Trzymajmy się razem


styka51
styka51: Nie Ty jedna :D

Od razu mi raźniej :rotfl:
marta0859
marta0859
  14 marca 2011
gagulina
gagulina: - jak ujędrnić ciało? (jakie ćwiczenia, jakie peelingi, żele i balsamy) - jak pozbyć się cellulitu?

zamień te wszystkie ćwiczenia na 1.5 godziny roweru dziennie i powinnaś pozbyć się problemów.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  14 marca 2011
gagulina
gagulina: jak pozbyć się cellulitu?

Ja od jakiegoś czasu masuję się bańkami chińskimi, na udach cellulit prawie zniknął, gorzej na pośladkach ale do wakacji sporo czasu. Polecam:)
Dodam, że jak narazie żadnych ćwiczeń do tego nie robiłam, specjalnej diety też nie mam. Dopiero jutro na fitness zaczynam chodzić;p

A.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.