xXAnioleczek91
xXAnioleczek91
  13 marca 2011 (pierwszy post)

Witam.
Zakupiłam ostatnio chłopakowi czarną koszulę. Tak mnie urzekła że nie zwróciłam nawet uwagi na materiał z jakiego jest wykonana... okazało sie ze caly materiał obłazi białym "puszkiem" cieżko to w ogole z niej sciagnac ;/
Czy wiecie moze czy są jakieś plyny w których należy prać ubrania, zeby nie obłaziły tym "puszkiem"?
A może macie jakieś inne sposoby na to?

Pozdrawiam

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  13 marca 2011

szczotke do czyszczenia ubrań zwilż lekko wodą powinno pomóc

styka51
styka51
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A może macie jakieś inne sposoby na to?

Taśmę samoprzylepną przykładaj i się odkleją od koszuli :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak mnie urzekła że nie zwróciłam nawet uwagi na materiał z jakiego jest wykonana... okazało sie ze caly materiał obłazi białym "puszkiem" cieżko to w ogole z niej sciagnac ;/

znam to, miałam tak samo z kurtką od Narzeczonego :/ też miała taki materiał, że się cała obłaziła cićkami. wypraliśmy ją i wypłukaliśmy w dużej ilości płynu do płukania, wtedy mniej się obłaziła, a poza tym to kupiliśmy taką rolkę czyszczącą i złazi wszystko :-)
Darunia511
Darunia511
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Zakupiłam ostatnio chłopakowi czarną koszulę. Tak mnie urzekła że nie zwróciłam nawet uwagi na materiał z jakiego jest wykonana... okazało sie ze caly materiał obłazi białym "puszkiem" cieżko to w ogole z niej sciagnac ;/ Czy wiecie moze czy są jakieś plyny w których należy prać ubrania, zeby nie obłaziły tym "puszkiem"? A może macie jakieś inne sposoby na to?

nie znam sposoów aby nie nałaziły takie paprochy, ale daję radę to zdjąć taka rolka klejącą.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.