pijana
pijana
  12 marca 2011 (pierwszy post)

Siemka :-)
Jako, że znalazłam już "swój" podkład, postanowiłam przy nim pozostać i pokombinować. Jednak ma jedną ogromną wadę - nawet najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny. W mojej głowie zaistniała więc idea mieszania go z białym podkładem.
Myślicie, że to dobry pomysł ? Może któraś z Was próbowała już takiego rozwiązania i może polecić/odradzić jakiś biały podkład, ewentualnie biały puder (choć takie rozwiązanie pewnie byłoby mniej skuteczne) ?
Z góry dzięki za wszystkie wypowiedzi i rady ;-) Pozdrawiam.

Patrishia
Patrishia
  12 marca 2011

Nie wiem, ale mam puder z Mannhattanu, mam bardzo jasną cerę i zawsze miałam problem z dobraniem koloru bo były za ciemne, a ten jest.. za jasny :x

Darunia511
Darunia511
  12 marca 2011
o. też używam tego powyżej
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 marca 2011
Patrishia
Patrishia: Nie wiem, ale mam puder z Mannhattanu, mam bardzo jasną cerę i zawsze miałam problem z dobraniem koloru bo były za ciemne, a ten jest.. za jasny :x

ja chciałam kupić puder z Manhattanu i właśnie wszystkie były dla mnie za jasne :woot:
serio mają jasne odcienie

puder transparentny też rozjaśnia :-)
pijana
pijana
  12 marca 2011
Patrishia
Patrishia: Nie wiem, ale mam puder z Mannhattanu, mam bardzo jasną cerę i zawsze miałam problem z dobraniem koloru bo były za ciemne, a ten jest.. za jasny :x

Pudru używam właśnie też z Manhattanu :) Najjaśniejszy odcień z serii Clearface, jak nie mam niespodzianek to używam go samego, bo super kryje i kolor jest dla mnie idealny, ale niestety to za mało żeby rozjaśnić ten podkład...

Chyba i tak zakupię ten biały podkład, bo opinie na stronie sklepu są niezłe, oprócz tego, że robi trochę smugi, ale wolę lekkie smugi niż maskę ze zbyt ciemnego podkładu :woot:
Patrishia
Patrishia
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba i tak zakupię ten biały podkład, bo opinie na stronie sklepu są niezłe, oprócz tego, że robi trochę smugi, ale wolę lekkie smugi niż maskę ze zbyt ciemnego podkładu

Fakt, wygląda to okropnie. Mam koleżankę na roku, która chodzi z pomarańczowym ryjem :ble:
Brzeginka
Brzeginka
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemka :-) Myślicie, że to dobry pomysł ? Może któraś z Was próbowała już takiego rozwiązania i może polecić/odradzić jakiś biały podkład, ewentualnie biały puder (choć takie rozwiązanie pewnie byłoby mniej skuteczne) ? Z góry dzięki za wszystkie wypowiedzi i rady ;-) Pozdrawiam.

Ja od ponad roku działam w ten sposób-moja skóra też jest za jasna nawet przy najjaśniejszych dostępnych podkładach, więc zaczęłam mieszać- mam fajny biały podkład kupiony na Restyle.pl, jest skubany bardzo wydajny i co najważniejsze nie wysusza mojej i tak bardzo suchej skóry.
pijana
pijana
  20 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja od ponad roku działam w ten sposób-moja skóra też jest za jasna nawet przy najjaśniejszych dostępnych podkładach, więc zaczęłam mieszać- mam fajny biały podkład kupiony na Restyle.pl, jest skubany bardzo wydajny i co najważniejsze nie wysusza mojej i tak bardzo suchej skóry.

Dokładnie ten kupiłam i również jestem zadowolona, polecam :)
Flo
Flo
  21 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja od ponad roku działam w ten sposób-moja skóra też jest za jasna nawet przy najjaśniejszych dostępnych podkładach, więc zaczęłam mieszać- mam fajny biały podkład kupiony na Restyle.pl, jest skubany bardzo wydajny i co najważniejsze nie wysusza mojej i tak bardzo suchej skóry.

taki w kwadratowej butelceczce? mam go i totalnie nie nadaje się do używania solo, po roztarciu go nie widać w ogóle
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.