mmaryjka
mmaryjka
  9 marca 2011 (pierwszy post)

witajcieee,

dwa krótkie pytania:

1. Jakiś godny polecenia płyn/olejek, a najlepiej kostki/kule musujące do kąpieli? Nie chodzi mi o pianę, a o zapach - alby się długo utrzymywał i nie był męczący.
2. Puder? Dobry jakościowo, mile widziane marki selektywne. Wykańczający makijaż, ale barwiony bo biały już mam i szukam dla niego kolegi. I najważniejsze aby nie wysuszał już i tak bardzo suchej skóry.

dzięęękuję i pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich zebranych;]

Fieska
Fieska
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakiś godny polecenia płyn/olejek, a najlepiej kostki/kule musujące do kąpieli? Nie chodzi mi o pianę, a o zapach - alby się długo utrzymywał i nie był męczący.



Kneipp
Farbuje wodę i ma intensywny zapach, aż pachnie całe mieszkanie. :mrgreen:
Tricia
Tricia
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Puder? Dobry jakościowo, mile widziane marki selektywne. Wykańczający makijaż, ale barwiony bo biały już mam i szukam dla niego kolegi. I najważniejsze aby nie wysuszał już i tak bardzo suchej skóry.

ja byłam zachwycona pudrami prasowanym collistar i nouba, ale były do skóry mieszanej... podejrzewam, ze do suchej też byś znalazła.
oba długo się trzymały i matowały :)
Tricia
Tricia
  9 marca 2011

pozwolę sobie się podpiąć... szukam dobrego, matującego pudru transparentnego, cena nie ma znaczenia. możecie coś polecić?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Puder? Dobry jakościowo, mile widziane marki selektywne. Wykańczający makijaż, ale barwiony bo biały już mam i szukam dla niego kolegi. I najważniejsze aby nie wysuszał już i tak bardzo suchej skóry.

moja koleżanka dostała na walentynki puder z Sephory :woot:
nie umiem znaleźć foty ale ma takie wielgachne czarne płaskie opakowanie (puder w kamieniu), zakrywa całą ręke. raz użyłam od niej i powiem, że jest super, fajnie wpasowuje się w naturalny kolor skóry, matuje, i nie zostawia efektu maski.
malami81
malami81
  10 marca 2011

puder z Lily Lolo http://www.costasy.pl/esklep,produkt,34,flawless_silk_puder_sypki_lily_lolo#tab=itemOpinions
Flawless Silk
Delikatny, lekki, rozpraszający światło jedwabisty puder, który pomaga wizualnie zredukować drobne zmarszczki oraz niedoskonałości. W kolorze różowo-brzoskwiniowym.

Skład: Mika, Tlenki Żelaza

Tricia
Tricia: szukam dobrego, matującego pudru transparentnego, cena nie ma znaczenia. możecie coś polecić?

również puder z Lily Lolo
Flawless Matte
http://www.costasy.pl/esklep,produkt,33,flawless_matte_puder_sypki_lily_lolo

Biały puder matowy o właściwościach absorbujących sebum, zapewniający nieskazitelne wykończenie makijażu.

Skład: Glinka porcelanowa, Mika
assiqq
assiqq
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Puder? Dobry jakościowo, mile widziane marki selektywne. Wykańczający makijaż, ale barwiony bo biały już mam i szukam dla niego kolegi. I najważniejsze aby nie wysuszał już i tak bardzo suchej skóry.

Kryolan z serii Dermacolor jest rewelacyjny, chociaż dla suchej skóry może być za ciężki, więc polecam vichy dermablend.

Co do płynów nie polecę Ci nic, bo do wanny wlewam tylko oliwkę :)
A takie produkty, które intensywnie pachną, wysuszają bardzo skórę :) a sole do kąpieli odradzam :)
mmaryjka
mmaryjka
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kneipp

czegoś takiego szukam. nawet znalazłam w jakimś sklepie internetowym więc jak nie znajdę nic ciekawego w żadnym stacjonarnym sklepie to zamówię

Konto usunięte
Konto usunięte: puder z Sephory

mam jeden i strasznie mi wysuszał skórę więc raczej odpada

malami81
malami81: puder z Lily Lolo

popatrzę, ale sypki się nie nadaje do mojej skóry

Konto usunięte
Konto usunięte: vichy dermablend.

biały mam make up for ever hd i jest cudowny w swojej kategorii, ale jednak szukam czegoś barwionego. chociaż ten mufe jedynie wygładza i utrwala makijaż, a kobieta w aptece mówiła mi, że dermablend też wyrównuje koloryt. prawda to? obawiam się, bo vichy ogólnie mnie uczula

Konto usunięte
Konto usunięte: a sole do kąpieli odradzam

sole odpadają, ale kupiłam dzisiaj kulę w stendersie i chyba to jest to w jakiejś mierze, bo mimo, że nie pachnie to zostaje na skórze, więc to już coś.
assiqq
assiqq
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: e dermablend też wyrównuje koloryt. prawda to? obawiam się, bo vichy ogólnie mnie uczula

transparentne pudry raczej nie zmieniają koloru podkładu.. są raczej przezroczyste i dopasowują się do koloru podładu (dlatego tak je lubię) Idealnie matowią i wygładzają cerę i na długo utrwalają makijaż.
a z takich kolorowych słyszałam, że inglot ma ciekawy wybór pudrów. Ale sama nie testowałam :)
JegoRudd
JegoRudd
  11 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Puder? Dobry jakościowo, mile widziane marki selektywne. Wykańczający makijaż, ale barwiony bo biały już mam i szukam dla niego kolegi. I najważniejsze aby nie wysuszał już i tak bardzo suchej skóry.


polecam puder prasowany Calvina Kleina, Natural Purity, bardzo wydajny, długo utrzymujący się na twarzy. Najlpeszy jaki miałam :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.